2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه واقعا تحقیر باشه ربطی به زودرنجی نداره هر کی بود ناراحت میشد 

تو محل کارم یه خانومی هست رییسمه همش سعی میکنه منو تحقیر کنه یا جلو‌جمع کارمو بی ارزش کنه ولی هرچی درخواست میدم منو جابجا نمیکنن

2738
تو محل کارم یه خانومی هست رییسمه همش سعی میکنه منو تحقیر کنه یا جلو‌جمع کارمو بی ارزش کنه ولی هرچی د ...

ببینید از مشکلات فرار نکنید مقابله کنید 

دایی من به خاطر اینکه حس میکرد مدیرش باهاش بد رفتاری میکنه از کار اومد بیرون اما الان خیلی پشیمونه .فرار نکنید

کسی جلوم از خواهرم بد بگه لت و پارش میکنم

منم  صبح شوهرم گفت آویزحواله بگیرم گفتم مال مامانم اینا خوبه گفت نه اونا قدیمین پوکوندمش راجع به وسایل خونه گفت ترکوندمشاگه راجع به خودشون چیزی بگن......  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
یا شوخی های کنند که حرف دلشونه ولی میگن شوخی

تو اینجور موارد بگو البته میگن ۸۰ درصد شوخی ها جدی هستن. بگو تا بفهمه که تو منظور اصلی ش رو من.جه شدی. یا بگو دلیلی نمی‌بینم تو این مسئله با من شوخی کنید

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

یا اینکه یکی از همکارا نامزد کرده بود شیرینی آورده بود بعد جلو‌حمع گفته بود  به بقیه همکارا که اره کسی انوشا رو نمیگیره با این اخلاقش همه مجردا میرن ولی این میمونه با این اخلاقش

تو محل کارم یه خانومی هست رییسمه همش سعی میکنه منو تحقیر کنه یا جلو‌جمع کارمو بی ارزش کنه ولی هرچی د ...

طرف از من بدش میاد داره اذیتم میکنه منم کلا خسته شدم از این طرز برخورد چرا من باید تحمل کنم