2737
2734
عنوان

تاخیر پریوددارم ولی بی بی منفیه.

151 بازدید | 16 پست

سلام دوستان هرکی انلاینه یا اطلاعی داره توروخدا ج بده.

پربودام همش نامنظم بود. ازشب ۵ پری شبی ۲تاکلومیفین خوردم بعدش علائمی مثل کمردردو دردتخمدان و... داشتم بعد چن روز کاهش پیداکرد، 

ولییی ده روز مونده ب پری یعنی ۳۱ شهریور دوباره دردام شروع شد مثل دردنوک پستاااان، کمر درد، دردتخمدان چپ، افزایش بزاق دهان، گاهی وقتا فقط حااالت تهوع، گاهیم سرگیجه، ترشح لوسیون مانندی هم داشتم ولی الان  ک یک روز ازموعدم گذشته فقط درد نوک پستان و ترشح دارم ، بی بی هم منفیه 

بنظرتون چیکارکنم؟

ممکنه باردار باشم؟

کاش روزی برسه همه خانوما مستقل باشن همه خانوما آزاد و رها باشن.....

عکس بی بی لطفا

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی از پاسخت❤

اخه قبل پریودام فقط درد سینه داشتم ولی الان نوکشون خیلی حساس شده. ترشح شیری هم هیچوقت نداشتم. نمیدونم واقعا خیلی سردرگمم.  

کاش روزی برسه همه خانوما مستقل باشن همه خانوما آزاد و رها باشن.....
2731
2738
2706