2737
2734
عنوان

خانوما راجب بارداری ی لحظه میاین لدفن

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 30 پست
خب خيليا اينجورين تازه يكي تاپتيك زده بود تو موقع پريوديش رابطه داشته حامله شده بوده خدا بخاد همه ...

وای چ خوب 

ینی میشه خدا منو هم لایق مادر شدن بدونه؟؟ 

سنی ندارما 21 سالمه 🤣

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز ۱۳پریودیت اقدام کن یکشب در میون

چشم عزیزم 

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

بچه ها من پریشب امپول HCGزدم و چند ساعت بعدش اقدام داشتم اما دیشب اقدام نداشتم.از دیشب دل و کمرم درد میکنه و از صب ترشح دارم.تخمک ازاد شده یا هنوز نه؟امشب اقدام داشته باشم دیره؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2731
بچه ها من پریشب امپول HCGزدم و چند ساعت بعدش اقدام داشتم اما دیشب اقدام نداشتم.از دیشب دل و کمرم درد ...

تخمک تا ۲۴ ساعت زنده ست و اسپرم تا ۷۲ ساعت پس همون یک شب در میون هم عاقلانست و دیر نیست

تخمک تا ۲۴ ساعت زنده ست و اسپرم تا ۷۲ ساعت پس همون یک شب در میون هم عاقلانست و دیر نیست

مرسی عزیزم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
بچه ها من پریشب امپول HCGزدم و چند ساعت بعدش اقدام داشتم اما دیشب اقدام نداشتم.از دیشب دل و کمرم درد ...

36 ساعت بعدش ازاد میشه هم قبلش هم بعدش داشته باشی  بهتره

این نیز بگذرد...خداییش قشنگ نیست امضام؟ در هر حالتی بهت گوشزد میکنه که این حال گذراست چه غم چه شادی یعنی درواقع این دنیا گذراست پس چه بهتر اگر خیلی به خودمون سخت نگیریم و مهربون باشیم با هم
36 ساعت بعدش ازاد میشه هم قبلش هم بعدش داشته باشی  بهتره

مرسی عزیزم

2738
سلام۶ روز تا موعدم مونده امروز بی بی چک بزنم جواب میده؟

بهتره عزیزم بزاری موعودت بگذره

عزیزم میخوای باردارشی بعد ۱۰ روز یک در میان اقدام کن 

چشم برام دعا کن

2706