1822
1823

از اونایی که پولدارن سوال میپرسم..

واقعا خوشبختین.؟

خیلی دلم میخواد پولدار باشم..کاش بودم و طعمشو میچشیدم..دلم مبخواد بدونم زندگی پولداری چطوریه

من وقتی از دخترم عصبانی میشم به این فکر میکنم که خیلیا آرزوی داشتن بچه رو دارن و خدا این لطف رو به من کرده و این فرشته کوچولو رو بهم داده پس باید امانت دار خوبی باشم با این فکرا کمی از عصبانیتم کم میشه.یا فکر کن اگه هر جیزی بشکنه یا خراب بشه دوباره میشه خریدش ولی خدایی نکرده اگه روحیه ی بچه ها آسیب ببینه دیگه شاید نشه درستش کرد

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

مطمئن باش شیرینه

آره..خیلی کاش ماهم بودیم

من وقتی از دخترم عصبانی میشم به این فکر میکنم که خیلیا آرزوی داشتن بچه رو دارن و خدا این لطف رو به من کرده و این فرشته کوچولو رو بهم داده پس باید امانت دار خوبی باشم با این فکرا کمی از عصبانیتم کم میشه.یا فکر کن اگه هر جیزی بشکنه یا خراب بشه دوباره میشه خریدش ولی خدایی نکرده اگه روحیه ی بچه ها آسیب ببینه دیگه شاید نشه درستش کرد
1825

عزیزم بالاخره هر کسی یه سری مشکلات تو زندگی داره مال جانی عاطفی

این هنر و هوش آدماس که بتونن تو هر شرایطی سالم و شاد و‌مثبت زندگی کنن

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...

زندگی پولداری 2 مدله یکیش مرده انقد عاااااشق زنشه ک حاضرنیس با دنیا عوضش کنه این میشه خوشبخت ک کمیابم هس. یکیشم مرده پولداره ولی عشق و حالش با زنای دیگس و زنش باید انقد جون بکنه و غصه بخوره ک کاش دراین حد پول نداشتن ک شوهرش بخواد ازخودش و موقعیتش سواستفاده کنه.هیچوقت حسرت پولدارشدنو نکش چون هرکسی ک پولداره معنیش این نیس ک جنبشو داره یا ن

پناه برتو ک بی واژه مرا میشنوی...
قطعا حتی گریه کردن تو روف گاردن پنت هاوس لذت بخش تر از گریه کردن تو تراس نیم متریه 😂😂

راجع ماشین شنیده بودم اینو😂😂😂

چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘                                                                                                            کاربرقدیمی ام🤧به زودی آزادمیشم🙃                                     امضاموعوض نکردم گفتم شایداکثرتون منوبااین امضام بشناسید😉                                                                                                      اصلاحسین جنس غمش فرق میکند♥️                                                                                           
1826

من خیلی پولدارم خیلی خیلی 

کلی حسرت دیگه دارم که نمیشه کاریش کرد 

نه من خوشبخت نیستم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ازدواج اولم به حدی لاکچری بود که بعد از ۱۶ سال هنوز همه میگن . همسرسابقم تنها ادمی بود که تو فامیل ازلحاظ مالی با پدرم برابری میکرد ولی خدا شاهده هر ثانیه آرزوی مرگ داشتم . این بار همسرم معمولیه ولی واقعا دلم شاده

با احمق بحث نکن ، بگذار در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند .

نه من اطرافیانم زیادی پولدارن اونام غم دارن خیانت میبینن حسرت بقیرو میخورن حتی به کم دیگران حسودی میکنن و همش حرص دارن بیشترش کنن با وجود اینکه نیاز ندارن

ولی همه هم اینطور نیستن بلاخره پول رفاه و خیلی چیزای دیگه هم داره 

در کل راضی به رضای خدا و حداکثر تلاشتو بکن خودش برات میسازه

1899