2733
2734
عنوان

ترشحات سینه

218 بازدید | 12 پست

سلام خانوما.

سه ساله درگیر ترشحات سینه هستم.خودم احتمال پرولاکتین بالارو میدم.میدونم دیر شده دکتر رفتنم.صبح دیگه میخوام دلو بزنم به دریا برم دکتر.

پیش متخصص زنان برم به نظرتون میتونه درست تشخیص بده؟

وقتی برو دکتر که از سه روز پیش رابطه نداشته باشی یا حبوبات نخورده باشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حبوبات که نخوردم.از رابطه هم آره سه روز میگذره.حبوبات و رابطه تو ترشحات تاثیر داره؟

توی ترشحات نه ولی برای آزمایش دادن تاثیر داره روی مقادیر پرولاکتینت اثر میزاره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
توی ترشحات نه ولی برای آزمایش دادن تاثیر داره روی مقادیر پرولاکتینت اثر میزاره

واقعا؟مرسی عزیزم که گفتی.حالا به نظرت متخصص زنان میتونه تشخصیص بده مشکلم از چیه؟

واقعا؟مرسی عزیزم که گفتی.حالا به نظرت متخصص زنان میتونه تشخصیص بده مشکلم از چیه؟

خواهش می کنم گلم آره اگه بری دکتر اول مینویسه آزمایش و بعد جواب آزمایش رو میاری پیش دکتر تا تشخیص قطعی رو بگه و برات دارو تجویز کنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خواهش می کنم گلم آره اگه بری دکتر اول مینویسه آزمایش و بعد جواب آزمایش رو میاری پیش دکتر تا تشخیص قط ...

دعا میکنم همین پرولاکتین بالا باشه 😩

ترس به جونم افتاده سرطان دارم

دعا میکنم همین پرولاکتین بالا باشه 😩 ترس به جونم افتاده سرطان دارم

نه نترس توی سرطان ترشح قرمز رنگ از سینه میاد نه سفید یا شیری رنگ البته اگه قرمز رنگ هم بیاد حتماً حتماً سرطان

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نیس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم.خدا همه آرزوهاتو برآورده کنه.کمی از حجم استرسم کم کردی.منتظرم صبح بشه.پناه برخدا.هرچی خدا ...

انشالله خوب میشی یه ماهه،نگران نباش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40