2733
2734

سلام 

دوستان من از حدیث کساء حاجت خیلی گرفتم   ، خوندن حدیث کسا طریقه های مختلف داره ، چله داره ، هفتگی داره و .... مدل های مختلف !

حضرت محمد( ص )گفتن اگه حدیث کساء در جمعی خوانده شود ودر آن جمع هم و غم و مشکلی باشه به  برکت این حدیث کساء برطرف میشه ان شالله🌹

حالا میخوایم فردا ک‌شب جمعست بعد از نماز مغرب و اعشاء تو یک ساعت معین(ساعت ۷شب)  همگی اول ب نیت دوستانمون ک شرکت میکنن و دوم ب نیت خودمون یدونه حدیث کساء قرائت کنیم 🙏

ان‌شالله همگی ب برکت ۵ تن حاجت روا بشین ان شالله❤

*سعی کنید معنیشم بخونید که قشنگه واقعا!

*دوستانی ک شرکت میکنن کامنت بزارین!

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

من

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ان شالله همگی فردا راس ساعت ۷  قرائت بشه ، دوستان معنیشم بخونیدک عالیه 

ان شالله همگی حاجت بگیرید 🌹🌹🌹🌹🌹

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2706