2726

خانوما خیلی حس بدی دارم اخرش وسوسه ام منو به عقلم شکست داد😓

یه حس بدی دارم انگار کاری کردم که برخلاف میل خداست انگار ازش خجالت میکشم

از طرفیم از عواقبش میترسم هی میرم تو نت چیزای بد دراین مورد میبینم حالم بد تر میشه یه استرس ودلهره عجیبی افتاده به جونم و دست و پاهام یخ زده

یهو رفتم براش واریز کردم و تازه این حسای عجیب شروع شد

خواهش میکنم حرفی نزنید که حالم بدتر بشه دلداری بدین لطفا😓

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای کارخیر گرفتی؟؟ خب دعاهم ایه های قرآنه دیه

برای جذب عشق

بهش گفتم لطفا برام از ایه قرانی بگیرین از اجنه و اینجور چیزا میترسم خندید گفت من با موکل کار میکنم نترس کازی به تو نداره😞

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
عزیزم میشه بگی چیکار کردی؟؟؟؟؟چیکار کردی که حالت بد بوده

برای یه دعانویس پول واریز کردم واسم دعا بگیره برای جذب عشق😞

عزیزم اگه شک کنی قبول نمیشه باید با دل پاک انجام بدی.میشه بپرسم‌ واسه چی نوشتی

نه به کار اون خانک شک ندارم فقط میترسم اجنه به زندگیم راه پیدا کنه یا خدا ازم عصبانی بشه😞

اره عزیزم برای برگردوندن پسری ک دوستش دارم

برای جذب عشق بهش گفتم لطفا برام از ایه قرانی بگیرین از اجنه و اینجور چیزا میترسم خندید گفت من با مو ...

هاا واس این فکر میکنی خدا ممکنه دوس نداشته باسه؟؟؟؟

والا نمیدونم

برای جذب عشق بهش گفتم لطفا برام از ایه قرانی بگیرین از اجنه و اینجور چیزا میترسم خندید گفت من با مو ...

شمارشو داري منم بگم كاري كنهي كنه شوهرم دوسم داشته باشه

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
خب بگو چی شده تا بتونیم کمکت کتیم دلداری بدیم

چیزی نشده خواهر میترسم اجنه وارد زندگیم بشن یا خدا ازم عصبانی بشه چون از راه درست ب خواستم نمیرسم😞

عزیزم من یکی رو میشناسم به هرکی معرفیش کردم نتیجه گرفته برگشته ازم تشکر کرده امضامو بخونی متوجه میشی... این خانومی ک میگم دعانویس نیس 

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2706