2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احتمالا ولی خیلی خفیف

استرسم داری؟

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
2738
اره ۲۰ سالمه فقط گاهی گریع میکنم انقد ک غم داشتم

همسن منی 

پاشو دختر خوب برو یه لیست از چیزاییکه دوست داری بنویس

خودت و مجبور کن چند صفحه بشه 

از ریز ترین چیزام بنویس

کتاب معجزه شکرگزاری و کتابهای راندا برن هم پیشنهاد میکنم 

اولش باید خودت و مجبور کنی از این حال و هوا در بیای 

بعد درست میشه

خوب مونده شرایطی که توش زندگی میکنه چجوریه ،تحصیلات داری یا درس رو رها کردی ازدواج کردی یا مجردی از ...

مجرد ۲۰ ساله پشت کنکورتجربی  با ی عالمه مشکل خانوادگی  و مریضی پدر خانواده عصبی اها اضافیم کلا ناخواسته بودم

مجرد ۲۰ ساله پشت کنکورتجربی  با ی عالمه مشکل خانوادگی  و مریضی پدر خانواده عصبی اها اضافیم ...

خب شما افسرده نیستی عزیزم طبیعی داری درس میخونی درس خوندن بعضی وقت ها ادم رو خسته میکنه و هر کسی باشه مشکل تو خانواده باشه همش دل نگرانی و افسردگی میگیره ،نه عزیزم شما افسرده نیستی شما فقط باید یاد بگیری چطور با مشکلات رو به رو بشی و یه سرگرمی برای خودت فراهم کنی شده در هفته ۳ روز از خونه برو بیرون تو پارک یه دور بزن  شما فقط یکی رو میخوای به حرف هات گوش بده 

اره

افسردگی بخاطر سوداست 

دیگه چه علائمی داری

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
2706