2733
2734
عنوان

کسی تعبیر خواب بلده؟ 😭

120 بازدید | 19 پست

دیشب خواب دیدم رو زمین دراز کشیدم یهو یه دود سیاه دیدم و انگار عزرائیل بود داشتم جون میدادم یهو اون دود رفت و منم نمردم 

میگن انگار اجل نزدکیه تعبیر همچین خواب هایی 

میشه هرکس میدونه یا اطلاعی داره راهنمایی کنه حالم خیلی بده😭

میشه برام یه صلوات بفرستی مهربون؟ ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هروقت خوابی دیدی که تعبیر نداشت یا تعبیر بدی داشت صدقه بده و بگو خدا به خیر کنه 🌹

خیلی میترسم فقط 18 سالمه آخه این چه مصیبتی بود 😭

میشه برام یه صلوات بفرستی مهربون؟ ❤️

خب دگ وقتی نبردتت یعنی خطر از سرت میگذره

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
2738

عمرت طولانیه ان شاالله

خواب به تعبیره خمیشه خوب تعبیر کن

اگر تورو میبرد بد بود نبردت که نترس

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
همه ی تعبیر خواب ها نوشته اجلت نزدیکه آخه 😭

شاید شما اشتباه تفسیر کردی بذار برم یه نگاهی به گوگل بندازم بیام بهت بگم 

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️

حالا مگه همه خوابا رویای صادقه اس...منم یه شب خواب دیدم آمریکا حمله کرده داره خونه ها ملت خراب میکنه آخرشم با فرمانده آمریکایی صحبت کردم...فرار کرده بودبم تو به حسینیه اونم اونجا بود  

2706