2733
2734
عنوان

شما بودین چکار میکردین

557 بازدید | 29 پست

همسر من کرونا گرفته.دکتر نرفته.من از داروهای خودم دادم بهش.دیشب به اصرار داداشم وخواهش والتماس من دکتر رفت.سیتی گفت ۱۵ درصد ریش درگیره.اومد گفت کنف شدین.هیچیم نیس.من فقط باید استراحت کنم!!!!

امروز دیگه من هیچ کاری نداشتم.اصلا پرستاری نکردم.کاری نکردم.دلم شکسته که این ادم همش میگه هیچیم نبود والکی رفتم

شما بودین بازم پرستاری میکردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خب 

تا میتونی بهش تو آب ولرم لیمو و عسل بریز بده بخوره

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2731

واسه کرونا مگه دکتر کاری میکنه؟ 

من شنیدم فقط استراحت میخواد و پذیرایی مفصل😄

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2738

من دوسه روز پیش حالم بد شد اول ترسیدم کرونا باشه رفتم دکتر گفت کرونا نیس ویروس فصلیه اومدیم خونه با شوهرم، مادرشوهرم اومد خونمون دید من افتادم مریضم ی ذره نشست پاشد بره رفتی به شوهرم گف شب تو ی اتاق نخوابین ،نزدیکش نشو مریض میشی....خیلی بهم برخورد به جای اینکه بگه من میرم سوپ میزارم بیا ببر یا چمیدونم به پسرش بگه مواظبش باش زودتر خوب بشه داره زن وشوهررو از هم دور میکنه.  خوشم اومد شوهرمم عین خیالش نیومد گفت باشه ، ولی بازم شب بعد اینکه بچرو خوابوند اومد جاش خوابید

چون برگشت گفت کنف شدی دیدی الکی بردی دکتر تو حساسی من هیچیم نیس اینکه تو روم هی گفت به زور تو من ...

خوب ايراد حرفش كجاست 

خيلي ديگه حساسي منم هميشه به شوهرم همينو ميگم اون به زور منو ميبره دكتر منم ميگم ديدي چيزيم نيست خيلي هم حالم خوبه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706