2726
عنوان

چیکارش کنم

170 بازدید | 10 پست

اولین بار بود اش درست میکردم ی قابلمه بزرگ پر اش درست کردم دو نفریم شوهرمم اش خور نیست بعد احساس میکنم ی کوچولو حبوباتش کمه من نمیدونم این همه اشو چیکار کنم😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

موندم این آش چیش خوشمزه هست 😕

هر دفعه میام نی نی سایت یکی بگه آش درست کردم اون یکی دهنش آب می‌افته ،من احمقم فورا درست میکنم ببینم این دفعه شاید بخورم ولی میبینم که نه از گلوم پایین نمیره 😑

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
2728
ببر برا مامانت اینا ، یخوردشم بزار تو حیاط پیشیا بخورن

مامانم اینا پیشم نیستن شهر غریبیم زنگ زدم ب مامانم اندازه ها رو تقریبی گفت فک کنم اندازه ای ک واسه خودشون درست میکرده گفته اخه اونا اش خور هستن و تعدادشونم 5تاس

موندم این آش چیش خوشمزه هست 😕 هر دفعه میام نی نی سایت یکی بگه آش درست کردم اون یکی دهنش آب می‌افته ...

من واسه اولین بار درست کردم شاید سالی یکی دوبار خونه مامانم بخورم الانم هوس کردم درست کردم هم زیاد شد هم حبوباتش کم