2726
عنوان

تست کرونا

79 بازدید | 5 پست

سلام خانما ، خسته نباشید میرم سر اصل مطلب

روز جمعه حموم رفتم و شب چون سرم خیس بود صبحش گلودردم شروع شد روز بعدش برای مراقبت رفتم بهداشت که بخاطر گلوم تست کرونا نوشت که امروز زنگ زدن گفتن مثبته 

علایم هم مثل سرماخوردگی دارم آبریزش بینی و گلودرد 

از پسر کوچولوم و مامانم خیلی میترسم دعا کنید اونا مبتلا نشن

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از دیروز عصر اینجوری شدم از بس جوشانده و سوپ خوردم میخوام بمیرم رفتم دکتر گفت سرماخوردی‌ برام‌ آزیترومایسین‌ داد انقدر لیمو شیرین و جوشانده خوردم از عصر کلی خلط از گلوم‌ اومد بیرون کمی بهترم بازم دارم میخورم که کل خلطا‌ بیاد راحت بشم

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2728
منم از دیروز عصر اینجوری شدم از بس جوشانده و سوپ خوردم میخوام بمیرم رفتم دکتر گفت سرماخوردی‌ برام‌ آ ...

منم همینطور اصلا چون آبریزش بینی دارم گفت سرماخوردگیه ولی گفت چون بارداری تست بده که اونم مثبت شد 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
منم همینطور اصلا چون آبریزش بینی دارم گفت سرماخوردگیه ولی گفت چون بارداری تست بده که اونم مثبت شد&nb ...

الان حتی آبریزش بینی هم از علائم کروناست زودتر خوب شد إن شاء الله