2733
2734

از مشهدیای عزیزدل از همسایه های امام رضا کسی حرم میره این روزا؟

یه مشکل دارم،اونقد گریه کردم دیگه نمیتونم چشمامو باز کنم 

میتونه نائب و الزیاره من بشه؟ از آقا بخواد دعام کنه واسطه بشه من حاجتمو از خدا بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اتفاقا من فرداشب قراره برم باهمسرم اگه لایق باشم حتمادعاتون میکنم انشالله که مشکلتون حل بشه😙

وای منو دعا کن بگو ماجده خیلی التماس دعا داره به حق عزیزش که تو دوستش داری جوابشو بده

اتفاقا من فرداشب قراره برم باهمسرم اگه لایق باشم حتمادعاتون میکنم انشالله که مشکلتون حل بشه😙

عزیزم قربون دلت برم😔منو امام رضا طلب نمیکنه برم حرمش 

دلم خیلی گرفته خیلی دعا کردم نمیدونم چرا این در باز نمیشه😔عزیزم به حق امام رضا خدا حاجتتو بده

برام دعا کن حتما به آقا بگو فاطمه میگه دست رد به سینه ام نزن

2738
عزیزم قربون دلت برم😔منو امام رضا طلب نمیکنه برم حرمش  دلم خیلی گرفته خیلی دعا کردم نمیدونم چر ...

انشالله که حاجتتو میگیری عزیزم امام رضاهیچکسو ناامید نمیکنه گلم خودم حاجتمو گرفتم ازآقا انشالله که شماهم بگیری

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
انشالله که حاجتتو میگیری عزیزم امام رضاهیچکسو ناامید نمیکنه گلم خودم حاجتمو گرفتم ازآقا انشالله که ش ...

فدای شما بشم💚💚💚💚ایشالا به حق دعاهاتون آقا امام رضا دست رد به سینم نمیزنه

اره عزیزم... اگه با رفتنم باعث بشم حال دل یکنفر خوب بشه حتمن میرم...

روحم آزرده اس😔دارم درد روحی و جسمی میکشم

فقط میخوام به آقا بگین فاطمه اول سلام میرسونه بعدش ازتون درخواست کمک میکنه😔 چشم انتظار معجزه ام از سمت آقا،بهش بگین مثل قبلنا دست رد به سینم نزنه که گلایشونو برای خواهرشون میکنم😔

2706