2733
2739

سلام.من سیکلم ۲۸ روزست امروز روز ۲۹ ام سیکلم و پنج روزه که هر روز خیلی کم لکه بینی دارم و خبری از پریود نیست.ممکنه باردار باشم ضمن اینکه از زمانی که کیت تخمک گذاری مثبت نشون داده بود اقدام داشتم برای بارداری. 

ولی هیچ علایم خاصی ندارم فقط گاهی بالای نافم یه کوچولو درد میگیره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله لک بینی شایعه. إن شاء الله بارداری😍😍😍 یه آزمایش برو فردا

اخه شنیده بودم دو الی سه روز لکه بینی ممکنه ولی بیشتر نه. خدا کنه باشم🙏🏻 ممنونم عزیزم که جواب دادی.

2731
اخه شنیده بودم دو الی سه روز لکه بینی ممکنه ولی بیشتر نه. خدا کنه باشم🙏🏻 ممنونم عزیزم که جواب دادی ...

نه عزیزم اصلا بعضیا علامت بارداری شون لکه بینیه. اینجا یه اصطلاحی داریم میگن قفس بچه. یعنی ساک بارداری تشکیل میشه ومیچسبه به دیوار رحم باعث لک بینی میشه

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

ميشه من يخ سوال بپرسممم اينجاا ببخشيدااا

ولي تو هفته هاي ١١..١٢ اينا بيبي چك صد درصد مثبت ميشه نه؟! شما ميدونيد؟!😶

و اينكه من خونده بودم بعضيا مثل شما بودن باردار بودن ...انشالله ك باردار باشيد❤️🙏🏻

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
ميشه من يخ سوال بپرسممم اينجاا ببخشيدااا ولي تو هفته هاي ١١..١٢ اينا بيبي چك صد درصد مثبت ميشه نه؟! ...

ممنونم مریم جون.حالا فردا بی بی چک تست میکنم ببینم اگه خدا بخواد باردار هستم یا نه. در رابطه با سوالتون اطلاعات دقیقی ندارم ولی فکر میکنم قاعدتا باید همینطور باشه

2738
ممنونم مریم جون.حالا فردا بی بی چک تست میکنم ببینم اگه خدا بخواد باردار هستم یا نه. در رابطه با سوال ...

ممنونم❤️🙏🏻

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-