2733
2734
عنوان

عروووس

182 بازدید | 14 پست

از سری مشکلات من و عروس 

مامانم خیلی فرق میزاره خیلی زیاااد من میرم طرفش یا باهاش حرف میزنم همش بدش میاد هی میگه برو تو اتاقت بعد شب تا صبح قربون صدقه ی عروسش میره   

میگم پول بده کتابای دانشگاهمو بخرم میگه ندارم ولی همش واسه عروسش کادو میخره بعدم میگه بچه یتیمه مامانم نداره میگم خب لامصب منم یتیمم بابام اگ بود جرعت داشتی باهام اینطوری رفتار کنی 

امروز بعد ۳ سال و خورده ای رفتم دوتا تیشرت واسه خودم خریدم رنگی ( از بعد فوت بابام مشکی میپوشم همیشه ) 

بعد دیده لباسارو میگه تو نپوش اینارو بده به فلانی اون عروسه اینا بیشتر بهش میاد تو ک لباس داری 

نمیدونم دیگ از دستشون چیکار کنم 😭😭😭

بخدا دیگ بریدم از بی مهری هاشون از بی توجهی هاشون 

از اینهمه تنهایی و بی کسی

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان داغه مامانت بذار عروستون جا بیافته

من خودم یک سال نامزد بودم طرف دست بزن هم داشت تو نامزدی ولی ماماتم همش قربون صدقش میرفت و میگفت مرده اشکالی نداره تو هیچی مگو 

2731
مامان منم عروسشو خیلی دوسش داره  نمیدونم چرا مادرشوهرم منو اینقدر تحویل نمیگیره

مامان من همرو میبینه و دوست داره الا من

من خودم یک سال نامزد بودم طرف دست بزن هم داشت تو نامزدی ولی ماماتم همش قربون صدقش میرفت و میگفت مرده ...

مامانت مثه مامان من رو مخه خصوصا اون قسمت دوماد دوستیش فقط به خاطر دخترشو طلاق نده بری وبال گردنش بشی وگرنه دلش برا پسر مردم‌نسوخته این اعجوبه ها رو من میشناسم

ننه ی منم همینه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2738
مامان من همرو میبینه و دوست داره الا من

مطمئنی مادر واقعیته؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

چقدر حرفات برام عیجیب بود

اکثرا دیدم مادرا دختراشونو دوس دارن عروسا رو زیاد تحویل نمیگیرن

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

عزیزم چی بگم

ولی برای لباسا کوتاه نیا سریع تن کن 

مامان من زن داداشامو بیشتر از ما تحویل میگرفت میگفت دختر مردم بهر امیدی پاشو گذاشته خونه ما 

الان خودمن مادرشوهرم قشنگ تو صورتم میگه دلم نمیگیره از حمامتون استفاده کنم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
مطمئنی مادر واقعیته؟

اره 

بابام و مامانم به شدت مشکل داشتن و بابام علنا همه جا میگفت بخاطر دخترم دارم زندگی میکنم و همه میدونستن فقط منو دوست داره و میبینه 

بخاطر همین از من حرصش میگیره

مخصوصا بعضس وقتا ک عصبیه میگه شکل عمه هاتی برو نبینمت 

عزیزم چی بگم ولی برای لباسا کوتاه نیا سریع تن کن  مامان من زن داداشامو بیشتر از ما تحویل میگر ...

ن من گفتم تاپیک های قبلی ک دختره دوستم بود و معرفیش کردم و بعد خاستگاری حتی جواب سلام منو هم نمسده و داداشم بخاطرش کلی به من و مامانم توهین کرد 

ولی مامانم باز واسش جونش در میره 

میگه بهر امید اومده بچه یتیم 

بعد من تا گریه کنم یا ناراحت باشم میگه تو روانیی چیت کمه ک اینطوری میکنی 

دیوونه نشی کسی نگیرتت و از این حرفا

اره  بابام و مامانم به شدت مشکل داشتن و بابام علنا همه جا میگفت بخاطر دخترم دارم زندگی میکنم و ...

روحش شاد 

برای ارامشت و اینکه به زودی یه ازدواج موفق داشته باشی و بری دعا میکنم دوستم😘

2706