2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با نرم افزار کالری،شمار 7کیلو درماه رمضون.کم.کردم خیلی نامحسوس و.عالی.اذیتم نشدم با روزه گرفتنم حتی

اصلا با کالری شمار نمیتونم امتحان کردم

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
چاق کننده نیس؟ چند کیلو اضافه وزن داری؟ قرص ال کارنتین بخور

نمیدونم چاق نیستم اضافه وزن ندارم 

قرص الکارنیتین اخه میگن باید ورزش کنی ک من زیاد اهل ورزش نیستم هستما ولی زیاد نه بعد میگت جوش میزنی

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
2738
نمیدونم چاق نیستم اضافه وزن ندارم  قرص الکارنیتین اخه میگن باید ورزش کنی ک من زیاد اهل ورزش نی ...

اصلا ال کارنتین جوش نمیاره از عصاره گوشت میگیرن و اینکه شکم و پهلو رو بدون ورزش هم اب میکنه. فواید داره که ضرر نداره استخوناتم سفت میکنه حتما سرچ کن

نمیدونم لاغر میکنه یا نه

گلی اینکه تورژیم میگن سبوس برنج بخورید بخاطر لاغرکردنش نیست بخاطر اینکه تو رژیم موها ریزش پیدامیکنن

سبوس برنج مانعش میشه

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
اصلا ال کارنتین جوش نمیاره از عصاره گوشت میگیرن و اینکه شکم و پهلو رو بدون ورزش هم اب میکنه. فواید د ...

جدی ؟میخواستم بخرماااا ولی چندنفر اینو گفتن پشیمون شدم

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

یکار ب من بگید بکنم شکمم و پهلدم تخت بش 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706