2737
2734

اره

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من اصلا هیچی بلد نیستم همیشه بابام مینوشت حتی نقاشیمم بابام میکشید

نقاشی های باباها خیلی زشته که😂من نقاشیم تو منطقه اول بود البته برا خواهر کوچیکم میکشیدم😂

هرچه هستم خدایم داند...

با نام خداوند هستی بخش زیبایی آفرین انشایم را در مورد پاییز آغاز میکنم.

چطور میتوان پاییز را دوست نداشت ؟؟

با این این همه مهر و زیبایی و زلالی که این فصل مظلوم و مهربان دارد.

انگار خود پاییز هم عاشق است . ، عاشق ما !

مگر نه چه دلیلی داشت در برابر سرما مقاومت کند و برای ما بهشتی از رنگ های شگفت انگیز بسازد.

که هر چه نگاه کنی سیر نشوی از دیدن زیبایی هایش !انشا و متن ادبی درباره پاییز پاییز فصل سرد و گرمی در کنار هم است ،

سردی هوا در کنار گرمی رنگ های برگ ها ( زرد و نارنجی و قرمز.. )

مگر میتوان پاییز را دوست نداشت ،

فصل قدم زدن روی برگی های خشک  با آن نغمه دل انگیز خش خش کردن زیر برگ ها .

مگر میتوان پاییز را دوست نداشت ، تنها به این گناه که سرد است انشادرباره پاییز سرما که علاجش یک بسته قرص سرماخورگی است

و سوپ های پر مهر مادرم که انگار تک تک اجزایش طعم عشق میدهند.

اصلا من پاییز را دوست دارم که سرما بخورم !!!

بعد مادرم بیاید دست بگذارد روی پیشانی ام

و برایم شلغم درست کند و با غرغر تکه تکه در دهانم بگذارد .

اصلا من پاییز را دوست دارم که برویم زیر بارن بستنی بخورم !!

که شال گردن های رنگی ام را از چمدان بیرون بیاورن و آن رو دور گردنم ببندازمو همه پارک های شهر را با قدم بزنم ، یخ کنم و لی خسته نشوم !

بعد برگردم خانه و دستانم را با چایی که مادرم دم کرده گرم کنم .

پاییز سرد است اما به مهربانی های ما گرم میشود.

و من عاشق مهربانی پاییزم .

میشه کمکم کنی ت انشا

خانواده سال خانواده ای ساده و صمیمی اند

این خانواده چهار فرزندپرکار و هنرمند دارد:بهار و تابستان و پاییز و زمستان

پاییز سومین فرزند زردپوش و بازیگوش خانواده سال است.او برخلاف خواهران و برادرانش که به ارامی از راه میرسند باهیاهو می اید و کار خود را اغاز میکند.شغل اصلی پاییز ارایشگری است!بعد از رفتن تابستان.وقتی سرو روی درختان به هم میریزد و گیسوانشان بلند میشود .پاییز از راه میرسد قیچی خود را بر میدارد،چنگ در موی درختان میزند و سر افشان و شلخته انهارا مفت و مجانی میتراشد .در سلمانی پاییز هیچ درختی در نوبت نمیماند.پاییز زلف دراز همه درختان را نخست رنگ میکند و سپس هم زمان کوتاه میکند.

پاییز جاجیم بافی هم بلد است.تا از راه میرسد دار جاجیم را برپا میکند و دست به کار میشود.با تاروپود برگ جاجیم رنگارنگی میبافد و روی زمین پهن میکند.کارخانه جاجیم بافی پاییز شبانه روز کار میکند.خانواده سال باید به داشتن چنین فرزند ماهر و تردست و هنرمندی ببالد

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
2706