2410
2553
عنوان

به شوهرم گفتم حالاجوابش اسکرین📸📸📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 1213 بازدید | 60 پست
باباغریبه نبودپارسال توساختمون باهم بودیم بچه های فامیلشون کلاشاگردمن بودن باخانمش آشنام

هر چی به هر حال در حالت نرمال شوهری راضی ب این کار زنش نیس و بفهمه دلخور میشه. نمیدونم شرایط شما و خانوم های دیگه رو ولی اگ من ب شخصه همچین مسعله پیش مبومد و من تو ماشین اون مرد میشستم، شوهرم دو نصفم میکرد.

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
حالا چرا گفتی کرم از خودت بوده ؟ دیگه دید شوهرتو خراب کردی .همین ک قضیهرو گفتی کافی بود .واقعا عقلت ...

اون نیت منومیدونه کرم کجا بود.من با خیال اینکه صابخونمونه وآشنایبم قبول کردم برسونه کجاش کرم داره 

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمن خیلی حساسه ولی منطقیه خودش دید که حالم بده وناراحتم خواست تسکینم بده

شوهرمن اصلا منطق سرش نمیشه بخدا تو این موردا اصلااااااا..خیلی هم بده من کسی مزاحمم بشه جرات نمیکنم بگم میترسم بره یارو رو بکشه.و واقعا هم پیش اومده یبار تو جاده بودیم یه ماشینی شیشو کشید پایین پوست تخمه شو پرت کرد سمت من بعدم یه خنده کرد و گازو گرفت باور کن تو جاده با سرعت ۲۰۰ تا میگازوند تا اینکه گیرشون اورد انقد زدشون که تمام بدنشون له شد با زنجیر میزد خدا میدونه ُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُ مُردم و زنده شدم گفتم الان یارو میمیره رفته بود نشسته بود رو سینش گردنشو گرفته بود فشار میداد بخدا یارو سیاه شد التماس میکردم ولش کن.خیلی صحته وحشتناکی بود خیلی

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
تو چ کردی عزیزم به شوهرت گفتی؟

هنوز ن

نمیدونم چی کنم جرات ندارم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2720
شوهرمن اصلا منطق سرش نمیشه بخدا تو این موردا اصلااااااا..خیلی هم بده من کسی مزاحمم بشه جرات نمیکنم ب ...

یا االلهههههههههههههههههه😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨

شوهره منم همینه میترسم بهش بگم اصلا نمیگم 😐😐😂😂😂😂😂

.بچه ها با کسی که تازه اشنا شدم تولدش  و ولنتاین نزدیکه گفته یک ماه باشیم اخلاقا دستمون بیاد کا ...

نه گلم چه کادویی هنوز نسبتی باهم ندارین فقط تبریک بدون هیچ هیجانی .واسه تولدش هم فقط یه کیک درست کن خونگی ببر واسش همین.زشته بخوای کادو بدی فکر کنه خبریه و تو رو در وایسی میمونه

یا االلهههههههههههههههههه😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨 شوهره منم همینه میترسم بهش بگم ...

من غلط بکنم بگم خواهرر غلط به همراه شکر

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2714
بگییییید تروخدااااا نمیخوام اینو از دست بدم پسرخوبیه انگار

ن نخ بخری حس میکنه همش توباید خرج کنی.

روزی ک تولدش شد اخر شب بگو عههه عزیزم تولدت بوود؟؟؟😨😨😨شرمنده کلی برنامه داشتم چرا یادم‌رفت و فلان بگو ایشالا سال دیگه اگه کنارهم‌بودیم یه تولد توپ برات میگیرم😊

همینجوری جمعش کن

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
هنوز ن نمیدونم چی کنم جرات ندارم

بگو رفتارای دکتره یجوریه من حس بدی ازش میگیرم نمیام اون دندونپزشکی یا بگو با منشیه مشکل دارم خوشم نمیاد.فعلا اینجوری بپیچونش واسه شمارتم ک بزار اون بلاک باشه.ولی منطقی و درستش اینه ک بگی اما چون گفتی شوهرت عکس العملش بده والا منم نمیدونم چی بگم از یطرف اگه نگی و دکتره خودش بگه چی زندگیتحراب میشه ک

.بچه ها با کسی که تازه اشنا شدم تولدش  و ولنتاین نزدیکه گفته یک ماه باشیم اخلاقا دستمون بیاد کا ...

منم شرایط تورو داشتم 

با ی نفر اشنا شدم بعد یک ماه تولدش بود 

اینجا همه بهم گفتن کادو نگیر😂😂

ولی من براش عطر خریدم 

اگر قضیه برای خودت جدیه بخر

بگو رفتارای دکتره یجوریه من حس بدی ازش میگیرم نمیام اون دندونپزشکی یا بگو با منشیه مشکل دارم خوشم نم ...

۵شبه عین ادم نخابیدم

بدبختی تو تمام جلساتشم خودش بود نمیتونم بگم رفتاری کرده ک خوشم نیومده

فقط خدا پنج شنبه جمعه رو بخیر کنه ک خونس😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

واااااقعا خوش به حالت

حالا من وشوهرم یک ماهه بحث داریم که چرا از پسر عموت سوال پرسیدی چه ماشینی بهتره بخریم الانم سر همین مسئله قهریم🤕

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
2706