2703
2553

سلام.بچه ها کدومتون ب عشقتون رسیدین و در دوران دوستی همش ترس داشتین ازدستش ندین وهمش شک کنین نکنه کسی بیادتوزندگیتون؟؟.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوس پسرت قول ازدواج داده بهت؟

دوست پسرم نیس جورایی نامزدم حساب میاد چون جفت خانواده هامون در ارتباطن همومیخایم پدرش مخالفه یخورده ازهم دوریم اماهمش شک دارم هرثانیه هرلحظه شک دارم

اصلا اصلا شک نداشتم بهش تابعد 18 ماه یه پیام دیدم ک نوشته بود سلام خوبی.. هیچوقت حل نشد. هیچوقتم چیز دیگه ای ندیدم.. ولی خب بعد اون تا الان ک 4 سال میگذره شک دارم و خواهم داشت احتمالا اونم کلا مدلش شکاکیه یه نوع خفیف پارانوئید شاید نمدونم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2714
منم همینطور درکم نمیکنه میگه مشکوک نیستم این تویی خیلی حساسیت ب خرج دادی

ب من نمیگفت اتفاقا خوشحال میشد میگفت اینا ینی دوسم داری ک گیر میدی بهم الانم همینه

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
ب من نمیگفت اتفاقا خوشحال میشد میگفت اینا ینی دوسم داری ک گیر میدی بهم الانم همینه

گیرالکیم نمیدم من فقط یسرانلاین بمونه ودیرپییمو سین کنه کلافه میشم میگم تو ک انلاینی دیرسین کردنت چیع؟؟

2706