2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی خریدات اول نظر سنجی کن ....من خواستم آ یک بخرم گفتن آ ده بهتره بعد گفتن آ۲۰ بعد پسرسجو کردم دیدم ...

اره بخدا کاش اول میومدم اینجا میپرسیدم چی بهتره 

اسنوا هم تو همون قیمت ارزونترم بود 

بعدش طرف گفت هردوش مال ی شرکته گفتیم خوبه دیه

مبارکه  داداشم اینا دوو گرفتن  تو سه سال فک کنن ۳ یا ۴ بار تعمیر کردن بردش رو هم  عوض کردن 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2728

خواهرم دوو داره خیلیم خوبه....الان بیست ساله استفاده میکنه.....فقط موقع اسباب کشیا نزارین ضربه بخوره ....صداش درمیاد...من ال جی برداشتم چون شنیدم صدا نداره...دوساله خونم اومدم استفاده نکردم چون لباس زیاد درنمیاد ...لباسلی بیرونمونم که با دست میشورم چون لباسشوسی خرابشون میکنه باشامپو ودست میشورم....میخوام رفتیم خونمون بچمم دنیا اومد راه اندازی کنم تا موقع اسباب کشی هم آسیب نبینه چون وقتی نو هس کلا داخلش قفله ....راه اندازی بشه موقع جابجایی آسیب میبینه...

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2738

عزیزم خودت ناراحت نکن

تو این گرونی

من الجی ۹کیلویی خریدم ۷تومن یک سال و نیم پیش

واقعا قیمتا افتضاح شده

خیلیم خوبه

۱۱تومن اصلا کم نیست

خدایا خودت رحم کن ب ما😞

خدایا شکرت بابت تمام نعماتت...❤❤❤❤
2706