2737
2734
عنوان

خانمایی که زایمان کردین لطفا بدادم برسین خیلی درد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اجازه دادی معاینت کنن نباید بزاری من دکترم بهم دست نمیزد اصلا میگفت نباید به هیچ عنوان معاینه بش ...

دقیقا این حرف درسته، خانواده مادری من همه سریع و راحت زایمان میکنن، نهایت درد کشیدنمون ۱ ساعته، اما دکتر باهوش من ، ۳۷ هفته منو معاینه کرد و کیسه آب پاره شد با همون معاینه و اورژانسی سزارین شدم 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

عزیزم، حرف من گوش کن، اگر بری زیر آب گرم، سینه هاتو ماساژ بدی، دهانه رحمت باز میشه، کاش شماره دکترا هم داشتی می‌پرسید باز هم.

دم کردنی و جوشونده اینا اصلا خوب نیست نخور، دوش بگیر و پیاده روی کن.

اگر کیسه آبت باز شده حتما حتما برو بیمارستان، بچه نیفته تو خشکی. باید نوار بهداشتی ساده بذاری حتما اگر کیسه آبت باز باشه، تو بیمارستان ماماها میگن نواربهداشتی نشون بده، در غیر اینصورت حرفتو قبول نمیکنن

...
2731

سلام منم 36هفته معاینه شدم گفت طبیعی میتونی بیاری

38 هفته رفتم یهو 3 سانتی باز شد اصلا درد نداشتم  

ده روز بعد رفتم شد 4 سانت گفت فردا صبح بستری اومدم خونه دردام زیاد شد 12 شب بیمارستان رفتم نزدیک 6بودم کلا 2ساعت ونیم بعد  زایمان کردم

منم ده روز یکمی راه رفتم یه روز بعد معاینه ترشحات  خونی قهوه ای وچسبناک داشتم

عزیزم، حرف من گوش کن، اگر بری زیر آب گرم، سینه هاتو ماساژ بدی، دهانه رحمت باز میشه، کاش شماره دکترا ...

من دورازده روز پیش زایمان کردم کیسه ابم پاره شده بود ولی نوار بهداشتی ازم نخواستن.سی وشش هفته ودوروزم بود.

2738
من دورازده روز پیش زایمان کردم کیسه ابم پاره شده بود ولی نوار بهداشتی ازم نخواستن.سی وشش هفته ودوروز ...

من بدبخت هرجا میرفتم، میگفتن نوار بهداشتی کو؟؟ میگفتم بخدا خون آب همش ریخت تو دستشویی الان من چطوری نشون شما بدم؟؟ رو اعصاب بودن بخدا

...
2706