2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نزدیک دو سالگی دوران لجبازیه پسر من ‌پرخاشگر شده همه تعجب میکنن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2731

اقتضای سنشه عزیزم. بچه توی این سن، چون هنوز نمیتونه صحبت کنه و خواسته‌شو راحت بیان کنه، رو میاره به جیغ و داد زدن. طبیعیه. باید حواسشو پرت کنی. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
دختر من از دو سالگی اینجوری شده قبلش خیلی حرف گوش کن بود الان جیغ میزنه چیزی دم دستش باشه پرت میکنه

نهایتش تا ۴سالگی اینطوره بعدش خوب میشه .نترس طبیعیه 

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2738
وای نزدیک دو سالگی دوران لجبازیه پسر من ‌پرخاشگر شده همه تعجب میکنن

دقیقا .... هی مادر شوهرم میگه پسرت خیلی بد شده خجالت میکشم تا چیزی بهش میگن یا میزنتشون یا چیزی دستش باشه پرت میکنه 

پسر منم ۱۸ ماهشه چیزی بخواد بهش ندیم خودشو میکوبه زمین . چیزی دم دستش باشه پرت میکنه . موهامو میکشه بخدا دارم روانی میشم از دستش

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2706