2737
2734
عنوان

بچه داری

171 بازدید | 22 پست

دوستان شما اگه بچتون ۹ ماهه باشه و شاغل باشید بچتون رو تو این وضعیت کرونا کجا میذارید؟ مهد کودک هم نگه نمیداره بچه کوچک رو. آیا کارتون رو رها میکنید؟ اگه روی مادر یا خواهر هم نمیشه حساب کرد چی؟لطفا نظر بدید ممنون

کارمو رها میکنم

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بوی تن بچم قدماش ناز کردناش شلوغیش لحظه به لحظه بزرگ شدنش رو با هیچ چیز دنیا عوض نمی کنم البته داخل پرانتز بگم اگه کار دولتی می ری به خواهرت یا مادرت ماهیانه یه پولی بده برات نگهش دارن منتم نباشه موفق باشی

وزن اولیه83 وزن هدف68
2706