2726
منم با اون بخشش مخالف هستم  ولی چه قدر این مدل آدما حرص درآرن

دقیقا خودشون حد و مرزو تشخیص نمیدن وقتی هم که یاد آوری کنیم بهشون برمیخوره ،یکی نیس بگه خب مجبوووریییی پاتو از گلیمت دراز تر کنی 😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی به مجرد و‌متاهلی نداره کلا درست نیس شلوار دیگرونو پوشیدن ولی شما میتونستی چیزی نگی وقتی دراورد ...

کلا بی اجازه که رفتم بیشترم بدم اومد.فکر میکنه چون هنوز خونه مامان بابامم حریم شخصی ندارم

2728
حالًا من ي روز دوستم اومده بود خونمون  پري شد  گفت شرت داري گفتم ن شون نو ندار ...

چون شما حساسی به این قضیه یعنی ایشون کار اشتباهی می کنه... اتفاقا ایشون هیچ وقت مریض نمی شه همش به ذهنیت آدم بستگی داره... دیدم که می گم. 

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

عزیزم در این رابطه حساسیت بی مورد ندارید و کاملا حق با شماست که اجازه ندید شخصی دیگه لباستونو بپوشه چون لباس وسیله شخصیه.  البته این موضوع ارتباطی به متاهل و مجرد بودن افراد نداره عزیزم و  کلی هست.

Null
کلا بی اجازه که رفتم بیشترم بدم اومد.فکر میکنه چون هنوز خونه مامان بابامم حریم شخصی ندارم

بله خوب کارش خوب نبوده ولی باید ساخت دیگه .یجورایی با همه به تعامل رسید

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

حالا میتونستی دلیلشو (که تو متاهلی )نگی .یه جوری گفتی منم که خوندم بهم برخورد😐همه متاهلا که عفونت ندارن خیلی از مجردام دارن.من تابستون رفتم دکتر گفت کوچکترین عفونتی نداری 

من نمی رم استخر نه بخاطر متاهلا نه حتی وقتی بدن شسته می شه و چربی پوست پس می ده ب آب و نه ب دلایی دی ...

من به تنها مسئله ای که بخاطر استخر حساس بودم زگیل تناسلی بود چون از دکتر شنیدم از راه استخرم منتقل میشه واکسنشو زدم دیگه با خیال راحت میرم‌ البته قبل از کرونا

الان که دیگه استخر نمیشه رفت

شما هم بنظرم استخرای دیگه رو هم امتحان کن سطح مواد ضدعفونی هایی که استخرا میزنن باهم متفاوته شاید اونجا که شما میرفتی با دوز بالا استفاده کردن که شما حساسیت نشون دادین

💏"You & me 💕make a wonderful "We
من به تنها مسئله ای که بخاطر استخر حساس بودم زگیل تناسلی بود چون از دکتر شنیدم از راه استخرم منتقل م ...

احتمالا همینه که شما می گی ولی من ی کار دیگه می کنم نمی رم تا ی ویلا با استخر شخصی بخرم 🙄😀این فکر بهتریه! 

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2706