2726

حق داری به هرحال هرکسی یه اخلاقی داره منم دوست ندارم وسایل شخصیما کسی استفاده کنه لباسم جزوشه مگه نزدیک ترین عزیزانم که بازم هر چیزیا نمیشه داد ن برحسب بیماریا اینا درکل خوشم نمیاد ولی میتونستی یه جور دیگه با ملایمت بهتر بهش نمیدادی 

❤❤❤❤

هم بدت اومده هم بد برخورد کردی... شورت که پاش می کنه نگران نباش عفونت سرایت نمی کنه فوقش خودت می شستی... زن داداش شما اشتباه می کنه با آدم حساسی مثل شما احساس راحتی می کنه... باید از شما دوری کنه. 

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هرکی متاهل هستش لزوما بیماری نداره ها 🙄

ولی بازم دلیلی نداره آدم شلوار یه نفر دیگه رو بپوشه به نظرم.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

استارتر حق داشتی ها اما بد عنوان کردی سیاست کلامی نداشتی 

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن

من دوس ندارم بپوشه کسی ولی اگه این اتفاق بود میدادم بپوشه و بعدش بزور میگفتم دوس داری مال ت 😁😁😁😁دیگه پس نمیگرفتم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706