2726
عنوان

شماره نا شناس تو گوشي شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 49 پست
چجوري بگم مثلا؟

مستقيم همونطور ك بالاتر گفتم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک نصیحت خواهرانه

اصلا سراغ گوشی شوهرت نرو

اگه اخلاق و وجدان داشته باشه هیچوقت خیانت نمیکنه 

اما اگه ذاتش خورده شیشه داشته باشه بدون اینکه شما بفهمید کارشو میکنه

اگه میخوای دروغ نشنوی هیچوقت درباره حقیقت سوال نپرس

بنابراین به جای کنکاش و خرد کردن اعصابت زیرپاتو سفت کن

یادت باشه اولین اشتباه در مورد خیانت آخرین اشتباهه

2728
یک نصیحت خواهرانه اصلا سراغ گوشی شوهرت نرو اگه اخلاق و وجدان داشته باشه هیچوقت خیانت نمیکنه  ...

پیشنهادت به مردای خائن کمک میکنه راحت تر ادامه بدن. برو دنبالش ببینی بهت وفاداره یا نه اگه نبود ترکش کن. نظر منه. اعتقاد دارم خیانت جای بخشش نداره و باید حتی بعد اولین بار هم از طرف جدا شد. 

حتی شوهر تو؟ برات عادی شده مثل اینکه. 

نه عادی نشده .اما چه مخفیانه چه علنن این مردا تو فضای مجازی چت میکنن با دخترا .من سره ایم موضوع گوشی شوهرمو شکستم .میگه واسه سرگرمی روانیم کرده .انقد غصه میخورم .

پیشنهادت به مردای خائن کمک میکنه راحت تر ادامه بدن. برو دنبالش ببینی بهت وفاداره یا نه اگه نبود ترکش ...

کسی که بخواد خیانت کنه کارشو همچین تمیز انجام میده که طرف بویی نبره.... بعدم مگه میشه ذات خراب رو درست کرد.... بنظر من بررسی گوشی شوهر بدون اطلاعش یک کار غیراخلاقیه..... جلوی خودش گوشیشو بگیر نگاه کن اگه نداد اونموقع معلوم میشه یک مشکلی داره.... ما که کارآگاه نیستیم ..... هر زن باید یک وکالت طلاق داشته باش با وکالت ساپورت مالی مرد در صورت اولین خیانت طرفو ول کنه

کسی که بخواد خیانت کنه کارشو همچین تمیز انجام میده که طرف بویی نبره.... بعدم مگه میشه ذات خراب رو در ...

وکالت طلاق که واجبه حتما میگیرمش اما باید هر زنی مستقل و بی نیاز از ساپورت مالی باشه. شوهر خودت دستش رو بشه چیکار میکنی؟ 

کسی که بخواد خیانت کنه کارشو همچین تمیز انجام میده که طرف بویی نبره.... بعدم مگه میشه ذات خراب رو در ...

ذات خراب رو نمیشه درسش کرد ذات خراب رو بهش با به قول خودت کارگاه بازی باید بهش پی برد و ازش فرار کرد.

وکالت طلاق که واجبه حتما میگیرمش اما باید هر زنی مستقل و بی نیاز از ساپورت مالی باشه. شوهر خودت دستش ...

من اصلا تو گوشیش سرک نمیکشم.... وکالت طلاق هم دارم.... تازه وکالت نفقه بچه و اینجور چیزام گرفتم..... اولین خیانت آخرین خیانتشه..... اما زندگی براساس شک و عدم اعتمادم نمیشه دیگه.....  من اصلا سراغ گوشیش نمیرم .... اما شده یکهو بگم گوشیتو بده 

2706