2726
عنوان

چکار کنم بچه هام همش رو اوپن آشپزخونه نیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂 استارتر به خودش ميگه از كيا كمك گرفتم 😂😂😂

😂😂😁😁

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 

من مبل دم اوپن رو برعکس کردم که پسرم نره رو اپن😐

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2728

من خودم همیشه پسر۶ ماهم بغلمه نشستیم رو اپن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ازاون بالا تلویزیون نگاه میکنم و شروع میکنم اواز خوندن بچمم ذوق میکنه😂😂😂

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
وای منم همینجوری بودم فک میکردم فقط من کم دارم😂😂😂😂

😂😂😂 نه خواهر من یه دیوونه هم اینجا نشسته😁

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
دور از جون عزیزم شوخی کردم🤗😍❤

😂😂 ن عزیزم ناراحت نمیشم از خطاب کردن خودم به دیوونه خیلی خوشم میاد😁😙

اع واقعا خیلی باجنبه ای پس😍😍😍😂😘

😅😅😉 دقیقا❤

2706