2733
2734
عنوان

چکار کنم بچه هام همش رو اوپن آشپزخونه نیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 59 پست
منم از پله ها خودمو مینداختم جیغ میزدم بابام میومدم زبون درازی میکردم😐

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 

😑❤️بابا میگفت خدا بهمون رحم کرده پسر نشدی

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته الانم دقیقا همین کارو میکنم    

استارتر پس اميدي نداشته باش كه رفتارش رو ترك كنه 😂😂😂

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2728
😑❤️بابا میگفت خدا بهمون رحم کرده پسر نشدی

اگه میشدی باید از  رو ستونا و کمدا جمت میکردن

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
استارتر پس اميدي نداشته باش كه رفتارش رو ترك كنه 😂😂😂

😁😁😁😂😂 خیلی حال میده خدایی به جای اینکه بگم آخ هر هر میخندم😐

وای دختر منم کلا رو اوپنه امروزم زد گلدون رو اوپن و شکست 😢

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2738
  اگه میشدی باید از  رو ستونا و کمدا جمت میکردن

دقیفا😁همین الانشم از رو دیوار صاف بالا میرم مادرشوهرم میگه مامانت تورو باردار بود لابد ویار خرگوش داشته😑 و واقعا هم بابام به مادرم گوشت خرگوش داده بود

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

تا میتونی یه مدت اپینو پر از دکور واساس کن عادتشوت ترک شد به حالت اول برگردون

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
بازم خوبه اینجورین من بچه بودم میرفتم رو اوپن خودمو پرت میکردم پایین همه جام درد میکرد ولی خوشم میو ...

من بالشت میچیندم خودمو از رو اُپن پرت میکردم رو بالشتا  

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
دقیفا😁همین الانشم از رو دیوار صاف بالا میرم مادرشوهرم میگه مامانت تورو باردار بود لابد ویار خرگوش د ...

😂😂😂😂😂😂

😁😁😁😂😂 خیلی حال میده خدایی به جای اینکه بگم آخ هر هر میخندم😐

😂😂😂😂😂

استارتر به خودش ميگه از كيا كمك گرفتم 😂😂😂

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
من بالشت میچیندم خودمو از رو اُپن پرت میکردم رو بالشتا    

ایول اینم بعضی وقتا میکنم

ایول اینم بعضی وقتا میکنم

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2706