2733
2734

پشیمونم قبلا گفتم که مادرشوهرم همسایه مونه پدرشوهرم میره سرکاراین بعضی وقتانهارمیادخونه ما.بعدشم پشت سرم گفته من از غذاهای اون چندشم میشه درحالی که من وسواسیم.اون خودش همه چی میخوره خونه من.

منم امروز رفتم خونشون تنهابود نهارنداشت گفت چی داری گفتم ماکرونی اونم ماکرونی خیلی دوس داره. منم تعارفش نکردم بیاد چون بدون دعوت نمیاد.اونم نارخت شد.اخ میادمیخوره پشت سرممم ابرومومیبره.میدونم میبره چون خیلی نمک نشناسه

آروم و مظلومم ولی دیگه تصمیم گرفتم تغیرکنم👎.یاخداظهور آقام امام زمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میگفتی مامان جون چون از غذاهام چندشتون میشه تعارفتون نمیکنما وگرنه غذا به اندازه کافی هست😉

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2738

خب به جای دعوت بعضی وقتها غذا بفرست هم خونشون میمونه هم احترام حفظ میشه هم اینکه توقع نداره هرروز بفرستی

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2706