2733
2739

هیچی چقدم گشنمهههههه😭😭😭😭

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   

اش

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

قراره سالاد الویه درست کنم ولی هنوز نرفتم موادش بخرم منتظرم شوهرم بیاد اخه نمیتونم با بچه برم. هوا بیرون خیلی گرمه شرررجی💃

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
دستورشو میذاری گلم 

منم از اینستا یادگرفتم باردوممه خوب شده تا اینجا

مرغ رو با پیاز زعفران نمک فلفل ابلیمو فلفل سیاه یه قاشق روغن زیتون مزه دار کردم از دیروز مونده

بعد الان یه قالب کره صدگرمی با یه لیوان روغن و یه فنجون کوچیک اب گذاشتم درشو با زیر کم داره میپزه هرچقد زیرش کمتر و مدتت زمان پخت طولانی تر مرغ نرم تر 

ولی کامل پخت و طلایی شد موقع خوردن رب انار وبا دوحبه سیرله شده با دوقاشق از روغن خوده مرغ ک میپخت رو قاطی میکنم بعنوان سس کنارش

2706