2726
عنوان

از،اصفهانیا سوال نکنید

741 بازدید | 51 پست

*اصفهانیها تنها مردمی در جهان هستند که پاسخ هيچ پرسشي را نميدهند ، آنها در پاسخ هر پرسش شما ، پرسشی دارند و این ریشه در  ساختار فرهنگی آنان دارد.*

*برای مثال : وقتي از دوست اصفهاني خود آدرس يك خياط را مي‌پرسيد.*

*شما : خياط خوب سراغ داري؟*🤔

*اصفهاني : چي‌چي مي‌خَي بدوزي؟*

*شما : کت و شلوار!*👔

*اصفهاني : پارچه داری؟*

*شما : بله*😊

*اصفهاني : از کی اِسِدی؟* 

*شما : از مغازه*

*اصفهاني : پارچِد خُبِس؟*

*شما : بله*🙄

*اصفهاني : چه رنگيِس؟*         

*شما : آخه مگه چه فرقی ميکنه؟*😐

*اصفهاني : فرق میکو‌نِد دادا خيلی هم فرق ميکونِد!*

*شما : خب ، سورمه ای*😑

*اصفهاني : چرا سورمه ی؟ ارزونتر بود؟*

*شما : نه*😶

*اصفهاني : چیطور پس سورمه؟*

*شما : خب میخواستم سورمه ای باشه*👌

*اصفهاني : مباركس خَبِريِه؟*

*شما : نه بابا ، بالاخره خياط سراغ داری يا نه؟*😤

*اصفهاني : اگه خبري نيس کتا شلواري سورمِي مي‌خَي چيکار؟*🤔😂😂😆

*شما : عروسی برادرمه*😳🤨

*اصفهاني : حالا كيا إسدين براش؟ خبس؟ كوجاييه؟*

*شما : حالا خياط سراغ داری؟*

*اصفهاني : مگه عروس سرخريدي ، برادون كت شلوار نخريدس؟*🤨🤨

*شما : سرخريدی ديگه چيه؟*😡

*اصفهاني : پس نَسِدِس🤨عروسيا بهم بزنيد ، اين عروس به درددون نيميخوره ، آ خیاطم سراغ ندارم !*

الهی و ربی من لی غیرک

اعصابم خورد کرد تا آخر نخوندمش😂

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

توهین ب همه اصفهانیا نشه یه وخ 

ولی یه بار تابستون رفته بودیم اصفهات بطری آبمون تموم شده بود

یه مرد میانسال با شیلنگ داشت آب پاشی میکرد گفتم پدر جان ببخشید میشه این بطری هارو واسه ما پر کنین 

گفت نه😐!

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         

یه بارم باطری گوشیم تموم شده بودم رفتم دم یه سوپر مارکت گفتم میشه گوشیمو اینجا بزنم شارژ شه

گفت نه پول برقشو تو میدی 

خیلی تعجب کردم از طرز برخورد بضیاشون 

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         

وااااای 😅😅😅

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706