2726
عنوان

از دست دخترم خسته شدم بدبخت مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 1558 بازدید | 103 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من‌به کسی کاری ندارم  ولی میدونی هر کاری یه جایی استاپ میشه  دیگه تا ۲۰ سالگی که‌نمیشورم ...

عزبزم الان متوجه نمیشی من که الان پسرم ۱۱ سالشه دارم تجربه ام رو بهت میگم ،سعی کن کارش رو به خودش بسپاری ناراحت نشی ولی وقتی تو یه جمعی باشه که تو کنارش نباشی همش استرس داری دستشویی نکنه یه وقت یا فلان کار رو خودش بلد انجام بده یا نه و این خیلی بد 😔😔😔😔

ریشه یابی کن مشکلش جیه.شاید سوسک دیده یا شاید بوی دستشویی بدش میاد

نه بابا دیگه ما مادرهای این زمونه شورش رو درآوردیم دیگه صفر تا صد کارهای بچه رو خودمون انجام میدیم 

عزبزم الان متوجه نمیشی من که الان پسرم ۱۱ سالشه دارم تجربه ام رو بهت میگم ،سعی کن کارش رو به خودش بس ...

دقیقا همین طوره میگی واسه دسشویی رفتنش چیکار میتونم بکنم؟

نه 5/5 سالشه

خب پس خدا رو شکر وقت داری همون با جایزه تشویقش کن تو چند ماه یاد میگیره سریع اگر هم خودش رو خوب نشست یا دستشویی رو اولش چیزی نگو بهش وقتی خودش کامل یاد گرفت دستشویی رفتن رو بهش یاد بده خوب خودش رو بشوره و وقتی از دستشویی میاد بیرون دستشویی رو چک کنه کثیف نمونده باشه 

وقتی رفت دستشویی بگو خؤدت بشور با نگاهت شرمندش کن من واسه کارای خوبش ستاره میچسبونم تو دفترچه ی کوچی ...

واسه دسشویی رفتنش میگی چه کنم؟ شبش یه مشکله روزش یه مشکل؟

دست رو دلم نزار  دخترم ۸ سالشه هنوز من میرم دستشویی میشورم  😟

واااای چقد سخته مادر شدن😰

من به شخصه وقتی به مسئولیت‌های بچه فکر میکنم، به علاقه ی شدید خودم به عزیزانم فکر که میکنم اصلا تمایلی ندارم مادر بشم چون حتی کوچیکترین ناراحتی ای برای عزیزانم که پیش میاد از غصه... چه برسه به بچه ای که از پوستو گوشتو خون خود آدم 😔

2706