2737
2734

سلام بچه من خیلی کوچیکه ، چه ویتامینایی باید بدم

من فقط مولتی ویتامین( جای آ د ) میدادم😁الان متخصشش ی عالم ویتامین داده ، حتی قرص سولفیک اسید داده گفته پودر کن با شیر قاتی کن بهش بده🤔

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند وقتشه عزیزم ؟ من فقط آد میدم میخواستم زینکم بدم ولی گفتن بعد یک سال . میشه بگی چیا دادن ؟

شربت زینک داده 

یددنه کلوی کیدز داده

یدونه lioisofer داده 

یدونهmtc oilداده

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
چند وقتشه عزیزم ؟ من فقط آد میدم میخواستم زینکم بدم ولی گفتن بعد یک سال . میشه بگی چیا دادن ؟

دو ماهشه

دو ماهشه

خدا حفظش کنه . بدون سوال و ازمایش خاصی اینارو داد؟بهش اعتماد کن و مرتب استفاده کن ازشون. متخصصش خوبه؟ فکر کنم منم باید زینکو بدم

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
میگی متخصص...خب وقتی قرص داده باید همونارو استفاده کنی دیگه

من دیدگاه شما رو ندارم چون اولا پسر من همش گریه میکرد دکترش هی کولیک و ..داد هربار قوی تر تا بعد دو ماه فهمیدم شیرم سیرش نمیکرده از گشنگی بوده یعنی میخورد اون شیر تا نیم ساعت یا چهل دقیقه سیرش میکرد بعد هی پاهاشو بالا میاورد تا ی دکتری گفت شیر خشک بده دادم حل شد

2738
خدا حفظش کنه . بدون سوال و ازمایش خاصی اینارو داد؟بهش اعتماد کن و مرتب استفاده کن ازشون. متخصصش خوبه ...

ببین پسر من با وزن چهار کیلو و بیست بدنیا اومد طبق نمودار باید شش کیلو میبود اما ۵ تاس وزنش خوب نبود رفتم گفتم اینا را داد گفت بخوره هم برا سلامتی هم وزن. ازمایشم نگرفت 

ببین پسر من با وزن چهار کیلو و بیست بدنیا اومد طبق نمودار باید شش کیلو میبود اما ۵ تاس وزنش خوب نبود ...

الههی عزیزم 😍 خب اون سیر نمیشه با شیرت دیگه ماشالله 

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
من فقط آد ومولتی ویتامین میدادم اونم ندادم یکی دوباردادم پریدگلوش خیلی ترسیدم دیگه ندادم،راستش من از ...

اره اما قطره رو باید گوشه لپ بچه بریزی نه اینکه مستقیم بدی میپره حلقش

الههی عزیزم 😍 خب اون سیر نمیشه با شیرت دیگه ماشالله 

اره شیرم سیرش نمیکرد الان چون بیشتر خشک میخوره شیرم خیلی کم شده

اره اما قطره رو باید گوشه لپ بچه بریزی نه اینکه مستقیم بدی میپره حلقش

پسربزرگم هرچی میدادم‌میخورد،ولی این یدره لوسه فقط خارجی میخوره حالا هرچی گرونتربهترمیخوره😐مولتی ویتامین واد خیلی اذیت میکرد میدادم توی دهنش نگه میداشت همه رومیریخت بیرون یاگریه میکردمیپرید گلوش منم ندادم،ولی الان باقاشق میدم،آهن وزینک وآدزیر