2737
2734
عنوان

قیمت سکه

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 20 پست
چی بود ماشینت

x33

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو چ ضمانتی میدی ضرر نکنی ؟تو ابن مدت ماشین هم گرون میشه 

همه ی اینارو گفتم .میگه ضرر نمیکنی .شوهرم هم میگه مشورت نکردی .به من ربطی نداره.

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2728
واسه ما ۸۷ پارسال خریدیم ۵۰ الان شده۹۰  این کاراتون ینی چی نمیدونم

دیوانگی کردم .ماشین  نازنین دادم به باد .از استرس دستام مور مور میشن

دیوانگی کردم .ماشین  نازنین دادم به باد .از استرس دستام مور مور میشن

دیگ کاریه ک شده .انشالله ک زود کنی ولی بنظر من زیاد ب بردارسوهرت زمان نده بگو یه ماه تا دوماه. بعدش برو ماشین بگیر وگرنه میره بالا