2726
عنوان

قیمت سکه

229 بازدید | 20 پست

سلام دوستان عزیز .اینجا کسی هست .که همسرش یا خودش تو کار سکه وطلا باشه؟به نظرتون قیمت بالا میره؟من ماشینمو فروختم برای خرید سکه

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه مدل 92 بود.دیگه هر سال میومد پایینتر قیمتش

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
اشتباه کردی

من کلا آدم اهل ریسک نیستم .برادرشوهرم گفت بفروش ضرر نمیکنی .پولامم دستشه امروز خریده .دیگه کار از کار گذشته😔

چرا ابن کارو کردی واقعا ؟آدم از کار بعضی ها شاخ درمیاره  ماشین خودش ب اندازه کافی روش میره&nbs ...

من این ماشین با وام خریدم.195 فروختم .خدا نکنه یه لحظه عقل از سر آدم بره .اشتباه کردم .خودش که میگه .پولتو دو برابر میکنم

2706