2737
2734

هیچ چیز از هیچکس بعید نیییییست

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

هدف بلندمدتو مشخص کن بدون از زندگی چی میخوای و میخوای ده سال دیگه کجا ایستاده باشی و واسش تلاش کن.درس بخون و مهارت یاد بگیر حتما کار خاص و ویژه ای باشه که یادبگیری به خوبز انجام بدی.و زبانتو تقویت کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

توروخدا زیر ۲۰ سال ازدواج نکن ، اصلا به ازدواج فکر نکن ، اول موفق و مستقل شو 

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

با پسرا دوست نشو اگه هم میشی فقط چت کن باهاشون تو گروه،تو پیوی اصلا

هرگز نرو باهاشون بیرون هرگز

سعی کن عاشق نشی

اگه شدی عاشق یکی شو که به هم بخورین عقایدتون یکی باشه

اگه شدی از عشقش مطمئن شو

هیچوقت باهاش سردی نکن

نزار قهرتون طولانی شه

خدایا شکرت.222🌾💵                                                          میشه تاپیکای انرژی + تگم کنید🥺💞
توروخدا زیر ۲۰ سال ازدواج نکن ، اصلا به ازدواج فکر نکن ، اول موفق و مستقل شو 

بله نظر خودمم همينه 

اصلا مادرم یا اطرافیانم رو میبینم به کل از ازدواج منصرف میشم 😶☺😘❤💜💙

2738

عزیزدلم هرچی واست مینویسم ارسال نمیشه

اگه دوست داری درخواست بده تا تو خصوصی واست از تجربیاتت بگم

خدایا شکرت.222🌾💵                                                          میشه تاپیکای انرژی + تگم کنید🥺💞