2703
2553

من خیلی نگرانم. مادربزرگمو قراره عمل کنن. حالا مامان من باید ب عنوان همراه تو بیمارستان پیشش باشه. میترسم کرونا بگیره😢😢

ماسک ک فایده نداره

تو بیمارستان نباید هیچی بخوره درسته؟ پس چکار میشه کرد. چند روزه اخه

هیچی با یه ساک ماسک و دستکش و الکل

اتفاقا مادر منم که عمل داره باید باهاش برم

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما به جای مادرت برو 

هر چی باشه سن مادرتون بیشتره و مسلما سیستم ایمنی بپن پایین تره

اونجا هم ضد عفونی ببر،قبل از دستشویی رفتن همه جا رو ضد عفونی کن تمام اطرافتان و حتی تخت رو ضد عفونی کن

پتو و بالشت و ملحفه از خونه ببر.شیلد و ماسک هم بزن

🌈🖤⛵
2720

خووووب شوهرمنم فروردین جراحی داشت، طبقه ی بالاشونم بخش کروناییا بود! قبل استفاده از دستشویی با آب ژاول و دستمال کاغذی دسشویی و شیرا رو ضد عفونی میکردن و رو هرچی میخواستن استفاده کنن حتی صندلی و تخت الکل اسپری میکردن و دستا تند تند شسته میشد! تازه میگه پرسنل ماسکم نداشتن بزنن اونموقع و تست یکیشونم مثبت شده بوده به اینا گفته بودن دوهفته خودتونو قرنطینه کنین! داداشش پیشش موند چندروز بعد عملو ولی نگرفتن خدارو شکر

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
الهی اخه مادر بزرگ من  حالش خوب نیس اصن. گفتن باید همراه بیاد. نمیدونم چطوریاس دیگه

باید اتاق خصوصی بگیرید و خیلی مواظب باشید

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2714
شما به جای مادرت برو  هر چی باشه سن مادرتون بیشتره و مسلما سیستم ایمنی بپن پایین تره اونجا هم ...

مرسی عزیزم

متاسفانه من نمیتونم برم. هم اینکه میگن تو سنت کمه

هم اینکه ی شهر دیگ قرارع عملش کنن. من نمیتونم تنها پاشم برم اونجا

خود بیمارستان مراقبن وبخش ها رو جدا میکنن کسای که کرونا دارن با بیمارای دیگه در ارتباط نباش وگرنه بچاره ان بازم باید ادم خودش خیلی رعایت کنه از دستکش استفاده کنه ‌و مایه ببره شیلد وماسکم بزنه به خودشم برسه اب میوه و زینک وتقویتی تا سیستمش قوی بمونه وخودشو خسته نکنه حتما شیفتا رو زود به زود جابه جا کنه خسته نشه

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
تو بیمارستان میدن الکل؟؟؟ یا نه کلا خودش ببره

از داروخونه ی بیمارستان میخریدن! واسه دسشویی اینا هم آب و یکم وایتکس قاطی کنید تو ظرف نوشابه ای چیزی ببرن ارزون میفته

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
2706