1920
1924

من خیلی نگرانم. مادربزرگمو قراره عمل کنن. حالا مامان من باید ب عنوان همراه تو بیمارستان پیشش باشه. میترسم کرونا بگیره😢😢

ماسک ک فایده نداره

تو بیمارستان نباید هیچی بخوره درسته؟ پس چکار میشه کرد. چند روزه اخه

من خواهرم یک ماه پیش عمل کرد اجازه ندادن همراه بیاد

بدبخت تنهای تنها بود😐💔💔💔

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💔😭 جدیدا چرا همه دارن تو امضاهاشون عقده هاشونو خالی میکنن؟!😁

هیچی با یه ساک ماسک و دستکش و الکل

اتفاقا مادر منم که عمل داره باید باهاش برم

" تو مرا آزردی!...که خودم کوچ کنم از شهرت!تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت!تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... " تمامِ دلتنگى هايم را برايش نوشته ام؛خط به خط...روز به روز...ساعت به ساعت...اما ميترسم!ميترسم از اينكه بخواند و با پوزخندى از كنارش رد شود!ميترسم از اينكه بخواند و با يك "مرسى" گفتن،تمامِ تصوراتم را خراب كند!ميترسم از اينكه يك نفر قبل از من،تمامِ اينها را برايش گفته باشد!شجاعتم تا همين حد بود؛"برايش نوشتن"من جراتِ ارسالش را ندارم!

شما به جای مادرت برو 

هر چی باشه سن مادرتون بیشتره و مسلما سیستم ایمنی بپن پایین تره

اونجا هم ضد عفونی ببر،قبل از دستشویی رفتن همه جا رو ضد عفونی کن تمام اطرافتان و حتی تخت رو ضد عفونی کن

پتو و بالشت و ملحفه از خونه ببر.شیلد و ماسک هم بزن

بزرگترین دشمن زنان، زنان احمق هستند

اگه قصد خرید سیسمونی دارید حتما به نی نی تگ سر بزنید ❤🌹

1922

خووووب شوهرمنم فروردین جراحی داشت، طبقه ی بالاشونم بخش کروناییا بود! قبل استفاده از دستشویی با آب ژاول و دستمال کاغذی دسشویی و شیرا رو ضد عفونی میکردن و رو هرچی میخواستن استفاده کنن حتی صندلی و تخت الکل اسپری میکردن و دستا تند تند شسته میشد! تازه میگه پرسنل ماسکم نداشتن بزنن اونموقع و تست یکیشونم مثبت شده بوده به اینا گفته بودن دوهفته خودتونو قرنطینه کنین! داداشش پیشش موند چندروز بعد عملو ولی نگرفتن خدارو شکر

❤دوستان سرابی لطفا به پیج اینستاگرام و تلگرام من سر بزنید، mantoshiika@ کارامون شیک و قیمتامون خیلی مناسبه تو بازار مغازه داریم, ممنونم😙❤
الهی اخه مادر بزرگ من  حالش خوب نیس اصن. گفتن باید همراه بیاد. نمیدونم چطوریاس دیگه

باید اتاق خصوصی بگیرید و خیلی مواظب باشید

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💔😭 جدیدا چرا همه دارن تو امضاهاشون عقده هاشونو خالی میکنن؟!😁
شما به جای مادرت برو  هر چی باشه سن مادرتون بیشتره و مسلما سیستم ایمنی بپن پایین تره اونجا هم ...

مرسی عزیزم

متاسفانه من نمیتونم برم. هم اینکه میگن تو سنت کمه

هم اینکه ی شهر دیگ قرارع عملش کنن. من نمیتونم تنها پاشم برم اونجا

خود بیمارستان مراقبن وبخش ها رو جدا میکنن کسای که کرونا دارن با بیمارای دیگه در ارتباط نباش وگرنه بچاره ان بازم باید ادم خودش خیلی رعایت کنه از دستکش استفاده کنه ‌و مایه ببره شیلد وماسکم بزنه به خودشم برسه اب میوه و زینک وتقویتی تا سیستمش قوی بمونه وخودشو خسته نکنه حتما شیفتا رو زود به زود جابه جا کنه خسته نشه

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
1911
وای چ بد مرسی.  باید کلی الکل ببره با خودش پس

آره الکلش کلی هزینه شده بود فقط! اونموقع پیدا هم نمیشد هرچند میدادن گرفته بودن

❤دوستان سرابی لطفا به پیج اینستاگرام و تلگرام من سر بزنید، mantoshiika@ کارامون شیک و قیمتامون خیلی مناسبه تو بازار مغازه داریم, ممنونم😙❤
تو بیمارستان میدن الکل؟؟؟ یا نه کلا خودش ببره

از داروخونه ی بیمارستان میخریدن! واسه دسشویی اینا هم آب و یکم وایتکس قاطی کنید تو ظرف نوشابه ای چیزی ببرن ارزون میفته

1826

برید یه رول کامل ملافه یه بار صرف بخرید رو صندلی و تختا بندازید و زود زود عوضش کنید.

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از دست و زبان که براید / که از عهده شکرش به در اید /بنده همان به که ز تقصیر خویش /عذر به در گاه خدای اورد/ورنه سزاوار خداوندیش /کس نتواند که به جای اورد
مرررررسی انشالله همیشه سلامت باشید😘😘

ممنون عزیزم شما هم همینطور❤

من چند سه روز بودم😥

خیلی پررو بودم غذامم خوردم  ولی با ماسک خوابیدن خیلی سخته

همش داشتم دست میشستم

سعی کنید هم اتاقی نداشته باشه شبا هم در اتاق رو ببنده پنجره رو باز بزاره

سعی کنه همه چیو بزاره یخچال مثل قاشق چنگال لیوان

همه درها رو هم با دستمال باز کنه

.
1918