2726
عنوان

خانومای شاغل از همسرشون پول نمیگیرن؟😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 38 پست
مگه اونا میان ی قاشق بشورن که خرج خونرو بدیم هم بیرون کار کنیم هم خونه؟! این منطق منه هر وقت اون م ...

دقیقا اگه اشتراکیه همه چی اشتراکی باشه

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دوست ندارم خرجمو یکی دیگه بده اینکه خودم از جیب خودم خرج کنم برام خیلی راحت تره

وظیفشه بده منتی نیس ک

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
خدایی خیلی زور داره ما خانومای شاغ هم تو خرج خونه کمک میکنیم هم سر کاریم هم کل کارای خونه با ماست ه ...

به نظر من درستش اینه که وقتی یه خانم شاغله هم خودش و هم همسرش تو هزینه ها مشارکت کنن،از اونطرف تو امور مربوط به خانه و بچه ها هم همونطور که تو امور مالی مشارکت میکنن مشارکت داشته باشن،متاسفانه اینجا خانم شاغل میشه ولی باز همون سیستم یک نفر خانه دار یک نفر شاغل اجرا میشه،یعنی بازم خانم مجبوره تنهایی کار خونه رو انجام بده که درست نیست،یا بازم آقا مجبوره فقط هزینه کنه،به نظرم درستش اینه هر دو خرج کنن و هردو کار خونه رو انجام بدن

به نظر من درستش اینه که وقتی یه خانم شاغله هم خودش و هم همسرش تو هزینه ها مشارکت کنن،از اونطرف تو ام ...

میبینی خانومه شاغله صبح از ساعت ۵پامیشه ک ناهار درست کنه اخه ینی چی

اقایون دل به کار خونه نمیدن اکثر اخرش باز میافته گردن زن

میبینی خانومه شاغله صبح از ساعت ۵پامیشه ک ناهار درست کنه اخه ینی چی اقایون دل به کار خونه نمیدن اکث ...

خوب اگر توقع مشارکت در امور مالی دارن باید تو امور خانه داری هم همونقدر مشارکت کنن،کلا سیستم تقسیم کار یا اینه که یه نفر هزینه ها رو به عهده بگیره کامل یه نفر خونه رو مدیریت کنه،یا هردو با هم هزینه ها رو به عهده بگیرن و هردو با هم مسائل مربوط به خونه رو مدیریت کنن،غیر از این باشه یکی از طرفین خیلی تحت فشار قرار میگیره

خوب اگر توقع مشارکت در امور مالی دارن باید تو امور خانه داری هم همونقدر مشارکت کنن،کلا سیستم تقسیم ک ...

اخه هیچ مردی قبول نمیکنه که تو حقوقتو بزاری بانک کلا خرج نکنی

هر یه هزاریم که از حقوقت خرج کنی حتی برای خودت در واقع کمک به اونه

چون وظیفه اونو به دوش کشیدی

2706