2726
عنوان

ماجرای منو پدرشوهرم

573 بازدید | 21 پست

پدرشوهرم خیلی ایراد میگیره. مثلا از لباس غذا هرجی فکر کنید کلا خیلی تو کار زناس. چندبارم از کارای مادرشوهرم ایراد گرفته. منم ناراحت میشم از دستش و به شوهرم گفتم بابات نباید جلو بقیه به مادرت ایراد بگیره اگرم چیزی هست وقتی خودشون دوتایی هستن به مامانت بگه. تا همین هفته مادرشوهرم کار داشت و دیر رسیده بودن خونه و شام نداشتن .بگم که پدرشوهرمم به شام و ناهار حساسه که باید حتما بپزه مادرشوهرم و الکی سمبل نکنه. خلاصه مادرشوهرم گفت شام نپختم و شما چی دارید.شوهرمم اومد گفت مامانم منو کارداره الانم وقت شامه و چیزی نپخته.غذاتو بردار بریم خونه بابام. منم خب نمیخواستم اول برم گفتم براشون غذا ببر. بعد گفت بچه رو یه مدته ندیدن پاشو بریم. بعد غذامو بردلشتم رفتم. پدرشوهرم هنوز نخورده همون ایرادا که از مادرشوهرم میگرفت به من میگرفت به غذام یا چیزای دیگه . من بخاطر بزرگتر بودن چیزی نگفتم. از اول تا اخرم تو گوشیش بود و محل نمیداد. ولی فرداش شوهرم به مامانش گفته رفتار بابا خیلی زشته ازون غذا خوردمنم ازون روز نرفتم خونشون. پدرشوهرم دیروز به شوهرم گفته زنت قهره؟ والا هر کی بود هم قهر میکرد ولی قهر نکردم کار داشتم نرفتم خونشون. رفتارش خیلی زشته. اصلا خوشم نمیاد ولی خب شوهرم به مامانش گفته کارای باباشو. منم کشش ندادم. حالا مادرشوهرمم یه جوری بود. دیشب دیدمش.

بیخیال!

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شما ک میدونی چطور اخلاقی دارن پس ب دل نگیر عزیزم❤️

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

احتمالا با خودش گفته من یه عمر تحمل کردم یه دفعه از اینا چیزی. خواستم انقدر قیافه گرفتن دوباره شوهرم رو انداختن به جون من که چرا خودت نپختی 

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

اين يه اخلاق مزخرفه تو مردا البته بعضياشون شوهر منم اينطوريه خيلي از دست اين اخلاقش كفري ميشم خصوصا وقتي از غذاي مامانش يا مامانم ايراد ميكنه 

البته از غذاي من كمتر ايراد ميگيره 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2706