2737
2734
چی شده فدات شم

امشب یا این وری میشه یا اونوری حالش شدید بده ۶ساله باهمیم واس ازدواج ولی مخالفه بابام .ی اتفاقی افتاد واسش و دیروز دیگ‌ امونش برید قبلشم بهم گفت اگ‌ خوب شدم ک میام‌ نشدم بیا سر.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امشب یا این وری میشه یا اونوری حالش شدید بده ۶ساله باهمیم واس ازدواج ولی مخالفه بابام .ی اتفاقی افتا ...

الهی عزیزم انشالله ک خوب میشه 😞

مثلا سوال بیاد: واحد ارامش؟!❤️ بگی حضورش در ثانیه 🤤🤤
2731

اگ‌چیزیش شه من دق میکنم توروخدا دعا کنید چار ساعت طول میکشه تا برسم سمت شهرشون دوریم ازهم خبری ام ندارم و خانوادش هنو بهم پیام ندادن یا زنگم نزدن ک چ خبره دردسترس نیستن

اگ‌چیزیش شه من دق میکنم توروخدا دعا کنید چار ساعت طول میکشه تا برسم سمت شهرشون دوریم ازهم خبری ام ند ...

حتما از حالش به ما خبر بده 

توکل به پروردگاهی که خودش عشق رو تو دل بنده هاش گذاشت خوب میشه 

حتما از حالش به ما خبر بده  توکل به پروردگاهی که خودش عشق رو تو دل بنده هاش گذاشت خوب میشه&nbs ...

وای عکسامونو میبینیم دلم اتیش‌میگیره قبلش گفت اگ اومدم اولین کار میام صداتو بشنوم چون واقعا دلتنگتم 😔بدیش اینجاست که فک میکنه عاشقش‌نیستم چون خانوادم اذیتش کردن فک میکرد منم دخلی داشتم‌توش خیلی حرفا داشتیم ولی حرف اصلیش ک دلش شسکته بود این بود که میگفت اگ عاشقم بودی  الان بچه ام داشتیم نه اینگه هنو باباتو راضی هم نکردی منم دلایل خودمو دارم و ینی تو بد وضیعتی هستیم تو تو خونه و بخاطر بیماری خودم و خیلی چیا دیگ فعلا گفتم بیخیال ازدواج شیم  کاش بفهمه چقدر عاشقشم کاش حالش خوب شه دفه اخری که دیدمش بااینکه نمیدونستم قراره این بشه ولی بازم حالش بد بود ولی میگفت توزو ک‌دیدم خوب شدم دروغ میگفت 😭

2738