2737
2734

شبا یکم سرده

نگرانش میشم

به نظرتون لازمه ک لونه چوبی یا یه پتو بزاریم براش؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گربه فرار میکنه یه جا نمیمونه چرا نمیاریدش تو خونه؟ اگه واکسن بزنه و شسته بشه موجود تمیزیه

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.

خب چرا فرستادید تو حیاط؟

اون بچه دیگه به خونه عادت کرده

اگه از حیاط بره بیرون و گم بشه،زنده نمیمونه بیرون،اونم تو شروع فصل سرد

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738
گربه ی منم ۵ماهه هست از ده روزگی بزرگش کردم.چرا فرستادی تو حیاط ؟گناه داره . تمیز ترین موجوده گربه&n ...

خیلی بیقراری میکرد   چون اون خونه  انبار مواد غذایی بود و این گربه بیچاره تو ااشپزخونه اونجا بزرگ شد و اصلا حوصله نداشت اونجا بمونه اوردیمش بیرون  ولی بهنظرت سردش میشه؟؟ لونه احتیاج هست؟؟؟

اونایی ک پت شاپ داره پارچه ایه خیس نمیشه؟؟؟

بذاریدش جایی که بارون اینا نخوره، گرم‌ترن اونا، ولی میمونه توی حیاط؟ چون بزرگش کردید خودتون اگه بره و گم شه فکر نکنم راحت دووم بیاره طفلک😑

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
بی قراری میکرد

خب یه کاری کن بره بیاد. ما هم تراس خیلی بزرگ داریم دور تا دور خونه مون

نرده ای نیست سنگه.توری رو لاش باز گذاستم میره میاد ولی تو لونه اش تو اتاق میخوابه یه لحظه ما نباشیم دنبالمان میاد واکسن هاشم تموم شده دو ماه دیگه باید عقیم کنمش.ماده ست.

2706