2737
2734
عنوان

با مهمون مزاحم چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 31 پست
همون دیگه ، چون خالته و از طرف مامانت خیالش راحته که خواهرشه و بش حرفی نمیزنه این کارا رو میکنه ، در ...

منو مامانم گفت حساسی و وسواس بخاطر این موضوع بردتم پیش روانشناس ولی همچنان حساسم خالمم از رو نمیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو مامانم گفت حساسی و وسواس بخاطر این موضوع بردتم پیش روانشناس ولی همچنان حساسم خالمم از رو نمیره&n ...

منم وسواس فکری دارم یذره

قرینگی برام مهمه

یکی لباسش رو بندازه روی لباس من صدام درمیاد

همه چیم باید مرتب باشه

همه از دستم عاصن😂

برا حاجتم یه صلوات میدین ؟! ⁦❤️⁩🙂
2731
بخاطر مشاور رفتن و اومده خونمون ماهم مراعات حالشو میکنیم ولی خب منم بدم میاد انقد به وسایلام دست می ...

خب نده بگو خراب شده بود دادم تعمیرش کنن تایمی که خابه یا خونه نیست استفاده کن

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
میخواد ازم منم روم نمیشه بگم نه مامانم یبار صدام زد با اخم و تخم گفت هرچی خواست بهش بده و فلان 

لپتابتو وردار برو بیرون.بگو میرم کلاس.بعد بده ب دوستی برادری کسی برات نگه داره تا این بره.

دلیلی برای استرس وجود نداره   
2738

در مورد تمیز کردن اتاقت واقعا خواسته تمیز کنه هدفش دخالت نبوده منم وقتی میرم خونه خواهرم سعی میکنم یه جاهایی رو تمیز میکنم بدون اینکه بهش بگم چون میگم شاید خودش بابت کار خونه خسته باشه و فرصت نکنه اتفاقا خواهرم خیلی خوشحال میشه،در مورد لپ تاب خیلی روراست بگو خاله کار دارم کارم تموم شد میدم این که ناراحتی نداره

خالمه

اااییی عزیزم 

حتما کسی رو نداره که به شما پناه آوورده

خاله آدم که خیلی به آدم نزدیکه

سعی کن باهاش دوست باشی درک ش کنی

از حرفاش ناراحت نشو

اون شما رو از خودش می دونه

The difference between me and others's that I'm not  afraid of anything at all
2706