2733
2739
عنوان

واردا به جواب آزمایش بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ایشالله خدا دامن همتون که منتظر نینی هستین رو سبز کنه

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!
من الان هشت روزه ک از موعدم گذشته امروز صبح رفتم آزمایش جوابش ساعت یک حاضر میشه

براشمام مبارک🥳 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
ایشالله خدا دامن همتون که منتظر نینی هستین رو سبز کنه

فدات  که انقد همرو دعا میکنی 😘😘😘

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738

ایشالله که مثبته 

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!

امیدوارم واسه شما هم مثبت باشه. یه عدد جلوی بتا مینویسه و گوشه سمت راست برگه مقدار نرمال که مثبت حساب میشه هم میزنه و نوشته پاسیتیو اگه زبان بلدی یعنی مثبت.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
استرس دارم میترسم نباشم

چرا نباشی بگو هستم 

فدات  که انقد همرو دعا میکنی 😘😘😘

❤💋

2706