2733
2734
عنوان

کنسلی 3 بار عروسیم

506 بازدید | 30 پست

بچه ها من یک سال و نیمه عقدم بعد قرار بود مرداد عروسیمون باشه بخاطر کرونا تالارمون باز بود اما فامیلا شوهرم عمو دایی فلان نمیان/افتاد خرداد باز تالار باز بود و اونا تو قرنطینه بودن باز ابان که مادر شوهرم الان زنگ زد که من ب هرکی زنگ زدم میترسه بیاد خونه بگیرید رهن کنید برید تا اوضا اروم شه بد عروسی منم گفتم نه من سر زندگیم نمیرم تا عروسی نگیرید چون من تک بچم و هزارتا ارزو داره بابام خونو میگیریم چون جا نداریم برا وسایلم و روز ب روز دلار میره بالا میگیریم میچینیم تا عروسی ... کیا برا کرئنا بدون عروسی کلا رفتن سر زندگیشون؟راضین؟ حسرتش نمونده ب دلتون؟؟من خسته شدم اما چون ی نامزدی خوب گرفتم وظیفشونه عروسی بگیرن خیلی ب دلشون راه اومدم دیگه بسته

خدایا تو بساز.....تو بسازی قشنگ تره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب میتونی بگی قبول میکنم در ی صورت که هزینه عروسی یا برام طلا بخرین یا بریزین به حسابم چون در هر صورت برا شما میخواد خرج شه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

اگه نامزدی خوب گرفتی و اونا خواستن عروسی نگیرن یا پول عروسی رو بهتون بدن 

یا تو جهاز نبر 

خیلی خوش به حالشون میشه

دختر بدیم مجلس بگیریم جهازم بدیم اونا پس چی؟؟؟

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
2738

اگه جشن عقد خوب داشتی لازم نیس عروسی بگیری تو این وضع 

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

به نظر من کرونا هرچقدر هم بد بود این یه موردش خوب بود که راحت میتونی بدون عروسی بری سر زندگیت

یه تیکه طلا بخر بجای اینکه جشن بگیری پولتو بریزی تو شکم مردم ، آخرم نتونی دهنشونو ببندی

همه میتونن موفق باشن فقط کافیه اول تو ذهنشون موفق بشن.

ب نظرم وقتی نامزدی مفصل داری شمو ب همسرت بگو برات طلا بخره به همون قیمتی ک میخواسی خرج کنی برای عروسی ...

من پارسال همین کارو کردم چون نامزدی ام فوق العاده مفصل بود از فرمالیته و باغ و لباس و کلیپ و...

برا همین عروسی گفتم نمیخوام چون هرکاری ک ادم تو عروسی میتوایت من تو نامزدی کردم و کل خرج عروسی که حدودا ۱۰۰ تومن میشه رو دادم طلا 

پشیمونم نیستم چون ضرر نکردم عروسی ی شب و تموم میشه تازه بعدشم کلی حرف پشت سر ادمه

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

عزیزم با یه جشن ساده برو سره خونه زندکیت من حسرت همون هم به دلمه میخام هرچ زودتر یه جشن کوچیک بکیرم و برم  

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2706