2737
2734
عنوان

💚چله سوره فتح 💚

| مشاهده متن کامل بحث + 10260 بازدید | 124 پست
راضیه

راضیه جان شما شماره۳۵هستین

شب تاپیک میزنم بیشتر توضیح میدم

گروه واتساپم داریم میتونین بیاین

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@vayolet    

@رهااااایی  

@20_raha    

@allaheh_jan    

@پریدریاpre    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

@kosar77    

@arezuo_64    

@malake_yazdahom    

@pariya_7    

@بانوباران    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

منم میخام باشم جا هست؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2738

اسم منو بنویسید

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
سلام. اگه میشه منم هستم. رسپینا⚘

سلام گلم شماره۳۷

شب همینجا تاپیک میزنم تگ میکنم توضیحاتو میدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یچیزی بپرسم دعوام نمیکنین سوره ی کوچیکیه یا بزرگ؟  من یبار ختم یاسین برداشتم از پسش بر نیومدم ...

۲۹آیه داره عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم میخام باشم جا هست؟؟؟

بله گلم شماره ۳۸

شب همینجا تاپیک میزنم تگ میکنم توضیحاتو میدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706