2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کاش صدام میشنید

مطمئن باش میشنوه

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2738
کفر نمی گم 💔 حتما بخاطر گناهم ک دور شده از من  حق داره

همه ما آدما گناه کاریم هر کی از ی طریقی 

خدا خیلی بخشندس....صلاح باشه بهت میده 

در خونه خدا ناامید نباش ...خدا ک مثل بنده بخیل نیست

بین عشق و نفرت ی خط باریک وجود داره ....
ان شاالله ..ناامیدم آجی ...دعام کن

همین ناامیدی بزرگترین گناهه

من دو هفته پیش بود تقریبا شب موقع خاب خیلی گریه کردم به خدا گفتم تو منو نمیبینی و ازش ناراحت بودم تا اینکه یه خاب دیدم برا دوستم خابمو تعریف کردم گف معنی خابت اینه که خدا حواست بهت هست و سعی کن ایمانتو نسبت بهش از دست ندی من بعد از اینکه اینارو بهم گف بهش گفتم قبل از خابم چی به خدا گفتم

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
همین ناامیدی بزرگترین گناهه من دو هفته پیش بود تقریبا شب موقع خاب خیلی گریه کردم به خدا گفتم تو منو ...

💙💙💙💙💙 خدا بزرگه ..دیگه میسپارمش به خودش 

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
💙💙💙💙💙 خدا بزرگه ..دیگه میسپارمش به خودش 

آره عزیزم بسپرش به خودش به وقتش برات میسازه