2726
عنوان

تولدم مبااااارک😍😍😍😍😍😍

145 بازدید | 30 پست

خودم، سلام. خودم، تولدت مبارک. الان یک دغدغه اساسی وجود مرا فرا گرفته است. اینکه هدیه تولد برای خودم چی بخرم. یک هدیه‌ای که واقعاً خودم را سورپرایز کند، به دلش بنشیند و مرا هزار تا بوس کند. تولدم مبارک جمله راحتی است اما تبریک تولد به خودم سخت‌ترین کارها است، چون نه می‌شود او را سورپرایز کنم و نه می‌شود موقع اهدای کادوی تولد پیشانی یا گونه‌اش را ببوسم. اما این‌ها دلیل نمی‌شود که تولد خودم را تبریک نگویم، با خودم خلوت نکنم. یا آهنگ شاد تولدت مبارک برای خودم پخش نکنم! اما آن سورپرایز تولد چیز دیگری است. روز تولد یعنی یک سال دیگر گذشت. من یک سال بزرگتر شدم. یـک سالی که نمی‌دانم در آن واقعاً توانستم «بزرگ» شوم یا نه؟ توانستم همانی باشم که دوست دارم باشم یا نه؟ شاید آنطور که می خواستم باشم نبودم ولی به چشم بر هم زدنی یک سال بزرگتر شدم.

شاید اگر یک دفعه صبح روز تولدم بیدار شوم و ببینم که قدرت این را پیدا کرده‌ام که برای همیشه روی پای خودم بایستم و بتوانم در روز تولدم یک‌سال بزرگ‌تر شدن و عاقل‌تر شدن را در وجودم احساس کنم، آن روز واقعاً سورپرایز شوم.

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش خدا امروز منو به آرزوم برسونه😍💔

عزیزم تولدت مبارک

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728
کاربر خوب سایت ..ممنووووون😍😍😍😍😍😍همیشه حس خوبی دارم میبینمت

سلام دوست جان تولدت مبارک باشه انشالا به همه ارزوهات برسی 🙏🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
سلام دوست جان تولدت مبارک باشه انشالا به همه ارزوهات برسی 🙏🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹

سلااااااام...ممنوووووووون دوست خوبم😍😍😍😍😍😍 چ عکس با حالی.چ انرژی مثبتی گرفتم ...میبوسم💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

عزیزم تولدت مبارک الهی بهترین ها برات اتفاق بیفته😍😍😍😍❤❤❤

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
عزیزم تولدت مبارک الهی بهترین ها برات اتفاق بیفته😍😍😍😍❤❤❤

ی دنیا ممنووووووون😍😍😍😍😍😍

تولدت مبارک عزیزم تولد منم دیروز بود

😍😍😍😍😍😍😍 تولد تو هم مبااااارک.ان شاءالله بهترینها برات رقم بخوره💙💙💙💙💙💙💙 به همه آرزوهای قشنگت برسی 

😍😍😍😍😍😍😍 تولد تو هم مبااااارک.ان شاءالله بهترینها برات رقم بخوره💙💙💙💙💙💙💙 به همه آرزوهایش ...

فدات بشم

من همشهریتم جیگر

قم هستم باجک

انشاالله شماهم ب هر آرزویی ک داری برسی مخصوصا همیشه سلامت باشی و جیبتم پر پول باشه

2706