2733
2734

اگ شما بودین کدومو انتخاب میکردین؟

تعداد رای : 40
نظرسنجی
شهرستان خونه بزرگر
28
70%
تهران خونه نقلی و کوچیکتر
12
30%

بستگی به خودت داره اما من قطعا شهرستان رو انتخاب می‌‌کنم. واقعا از شلوغی و ترافیک و آلودگی تهران خسته‌م.

تهران فقط از نظر امکانات پزشکی و خرید بهتره.

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وقتی میرم تهران احساس موش بودن بهم دست میده😑😑😑

تا شب تو اون شلوغی وول میخوری و آخر شب میری تو سوراخت ، و صبح قبل از طلوع خورشید باز شلوغی ها شروع میشه...

نمیفهمم کجای اینو اسمش رو میذارن زندگی😒

وقتی میگن زندگی کردیم دقیقا منظورشون چیه که کردن😑

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...

فقط بحث بزرگی خونه نیست.شهرستان خلوت تره و آرامش بیشتر.هوا سالمتره.قیمتها مناسبتره.من اگر شرایش جور بشه با کله میرم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

شهرستان ولی خب بخاطر خانوادم مجبورم تهران باشم 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2738

تهران واسه اون میلیاردرایی خوبه که جاهای لوکس ساکنن و خونه خوب دارن، مابقی مردم تو سوراخ موشای مناطق آلوده و متمرکز یه عمری باید زندگی کنن و همه عمرشون باید بدون دنبال مسکن ایده آل.

امکانات تهران عالیه ولی سکونتش نه، اگر کار دارید بمونید شهر خودتون

فقط بحث بزرگی خونه نیست.شهرستان خلوت تره و آرامش بیشتر.هوا سالمتره.قیمتها مناسبتره.من اگر شرایش جور ...

منم بیشتر مد نظرم شرایط اقتصادیشه فقط نمیدونم چیو ب چی ترجیح بدم نزدیکی ب خونواده و شهرم و یا اقتصاد و خونه بزرگتر!

منم بیشتر مد نظرم شرایط اقتصادیشه فقط نمیدونم چیو ب چی ترجیح بدم نزدیکی ب خونواده و شهرم و یا اقتصاد ...

اگر وسیله داری و شهرستانتون زیاد دور نیست برو.چون همه میگن شهرستان از نظر اقتصادی هم بهتره.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
نگو من تهرانو دوست دارم بوی زندگی میده شلوغیاش

والا بوی زندگی رو بیشتر من اینجا لب رودخونه وقتی روی آتیش چای میذارم و برای پسرم تاب میبندم حس میکنم

وقتی با قایق میرم روی رودخونه و تا جاهای آروم رودخونه پارو میزنم بیشتر حس زندگی دارم

وقتی وسط آب دیگه پارو نمیزنی و میخوابی کنار همسر و پسرت و آسمون رو نگاه میکنی زندگی بیشتر جریان داره

من آبگوشت آتشی رو بیشتر برای زندگی ترجیح میدم تا پیتزای ...

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...
2706