2726
عنوان

اتفاق عجیب برای پسرم

792 بازدید | 33 پست

بچم۱۰ماهشه سه روزی هست هر صب ساعت۴حدودی ب بعد تا ساعت۶بیدار میشه و گریه زاری شدید میکنه دکتر بردم هیچیش نیست شکمش خوب کار میکنه از نفخ و اینام نبود پیش سید بردم براش قران باز کنه اما بازم فایده نداشت امروزم بیدار شد گریه کردن کسی بوده اینجوری بشه بچش چیکار کردین خوب شده

من ی حسای ناجوری سراغم میومد مث این ک حس کنم ی چیزی داره اذیتش کنه یا حس کنم کسی براش دعا گرفته تروخدا بم کمک کنین دیگه نمیدونم چیکار کنم😔

گریه سر صبح بچه واسع گوش درد بچه اس روغن بادوم بخر بکش دور گوشش خوب میشه

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم

این حرفا چیه اخ کی برا ی ذره بچه دعا میگیره یکم بدنشو ماساژ بده جنس لباسشو عوض کن ببین ماده غذایی جدید وارد برنش نشده شاید اول صب لرز میکنه سردش میشه...

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم بچتو دعایی نکن عادت میکنه 

حتما ی مشکل جسمی داره یجاش درد میکنه میخاره یااینکه ازون دسته بچهاس ک ازخواب بی خواب میشه عصبی میشع مث من واقعا بیخواب میشم گریه میکنم بااین سنم یزره گلاب شب بزن ب متکاش ارومش میکنه

عزیزم نمیدونم دلیل رفتار گل پسرت چیه، اما کلا هر زمان احساس کردی ممکنه از اجنه بترسه ، سوره ی عادیات براش بخون سریع ترکش می کنن

امام زمانم ؛ تنهایی ..... بی شک ما اهل کوفه هستیم که تو را تنها گذاشته ایم 😭😭
عزیزم بچتو دعایی نکن عادت میکنه  حتما ی مشکل جسمی داره یجاش درد میکنه میخاره یااینکه ازون دسته ...

ن دعا نکردم براش فقط رفتن قران براش باز کنن دعا نمیکنه سیده خودش هم 

دکتر بردمش دیروز صب فایده نداشت استرس دیوونم کرده چون دوتا خواهرم و تو بچگی با دعا از دست دادم همش میترسم ادمی ک خواهرشوهرش میره امامزاده ب جای دعا زجه میزنه چرا من دوتا دختروی پسر دارم فلانی دوتا پسر بایدم مث من بلرزه ادمی ک خالش بهش میگه شانس دار برااین ک بچش شده پسر بایدم از استرس تو خودش غلط بخوره ترس چهارستون بدنمو گرفته بقران

ولی اینم ک میگی ممکنه اتفاق بیوفته نماز بخون قران بخون تو خونت دعا بخون اذان بلند پخش بشه تو خونت اسپند دود بده خلاصه همه کار کن سرکتاب و اینجیزا هم بدتر پای موجوداتو باز میکنه به خونت سمتش نرو 

نمیدونم چی بگم 
عزیزم نمیدونم دلیل رفتار گل پسرت چیه، اما کلا هر زمان احساس کردی ممکنه از اجنه بترسه ، سوره ی عادیات ...

تازه ایت الکرسی ک گذاشتم راحت خوابید چشم اینم انجام میدم فدات شم

2706